viber
8 років досвіду

у лікуванні проктологічних хвороб

Понад 4000 задоволених

і саме головне здорових клієнтів

33 сертифікати

у наших лікарів - проктологів

Незважаючи на те, що ми живемо в прогресивному столітті, людям все ще ніяково говорити про проблеми з нижнім відділом кишківника, тому вони зволікають з візитом до лікаря-проктолога. Це часто призводить до прогресування хвороби та переходу до хронічної форми, що ускладнює лікування. Більшість людей мають обмежені знання про проктологію, і симптоми занадто часто списують на інші фактори, такі як стрес або переохолодження, які можна легше пояснити.

Проктологія є галуззю медицини, яка займається діагностикою та лікуванням захворювань кишечника та прямої кишки. Це досить чутлива тема, яка може викликає дискомфорт у багатьох людей, тому часто про проблеми в цій області мовчать.

Однією з найпоширеніших проблем, з якими стикаються люди, є геморой. Це захворювання, що виникає внаслідок збільшення розміру внутрішніх або зовнішніх вузлів в прямій кишці. Геморой може бути дуже болісним та викликати дискомфорт, особливо під час дефекації. Лікування геморою може включати зміни в харчуванні, прийом лікарських препаратів або навіть хірургічну операцію.

Іншою проблемою, про яку зазвичай не говорять, є запори. Запори виникають, коли кишечник не може правильно функціонувати та виводити відходи з організму. Це може бути пов'язано з різними факторами, такими як поганий режим харчування, недостатнє споживання води або недостатня фізична активність. Лікування запорів може включати зміни в харчуванні, використання лікарських препаратів або введення спеціальних вправ та маніпуляцій для поліпшення роботи кишечника.

Крім геморою та запорів, існують і інші проблеми, пов'язані з прямою кишкою, такі як анальні тріщини, гострі та хронічні запальні процеси, виразки та інші і кожна з цих проблем потребує консультації та лікування кваліфікованих фахівців. 

Приватна проктологія дозволяє пацієнтам отримати професійну допомогу в зручний для них час та місце. Це означає, що пацієнти можуть записатися на прийом без очікування черги та отримати високоякісну медичну допомогу в комфортних умовах. При проведенні професійного огляду проктолог детально вивчає симптоми та історію захворювання пацієнта, а також проводить візуальний огляд прямої кишки та анальної зони. У разі необхідності можуть бути призначені додаткові дослідження, такі як аналіз крові, калу, колоноскопія та інші.

Приватні проктологічні клініки зазвичай мають сучасне обладнання та здібних фахівців, які надають широкий спектр послуг, таких як:

  • Діагностика та лікування геморою ;

  • Діагностика та лікування тріщин прямої кишки ;

  • Хірургічне втручання при геморої, тріщинах та інших захворюваннях прямої кишки ;

  • Діагностика та лікування проктиту ;

  • Консультування з питань дієти та здорового способу життя для попередження проктологічних захворювань .

Також зважаючи на делікатність даної теми для більшості людей , приватна проктологія дозволяє пацієнтам зберегти конфіденційність своїх медичних даних та попередити можливі незручності, пов’язані зі спільним прийомом з іншими пацієнтами в загальних медичних закладах.Коментарі наших читачів ()

    Остані новини