viber

Білозецький Ігор Юрійович

Лікар-проктолог
Послуги, які надає Лікар-проктолог:
8 років досвіду

у лікуванні проктологічних хвороб

Понад 4000 задоволених

і саме головне здорових клієнтів

33 сертифікати

у наших лікарів - проктологів

Сертифікати Білозецький Ігор

Наші лікарі одні із найвисококваліфікованих та сертифікованих серед всіх лікарів-проктологів у Тернополі. Переконайтесь у цьому переглянувши численні сертифікати лікаря.

Інформація про лікаря-проктолога

Я, Білозецький Ігор Юрійович, 1966 року народження, закінчив Тернопільський медичний інститут в 1989 році.

Після закінчення інституту був направлений на роботу і проходження інтернатури по спеціальності хірургія в Київську лікарню швидкої допомоги, де знаходився шість місяців. Далі для проходження інтернатури в зав'язку з сімейними обставинми був переведений в Тернопільську обласну клінічну лікарню, де її закінчив. 

 • З 1990р - 1991р - працював молодшим науковим співробітником на кафедрі госпітальної хірургії ТМІ, де і почав займатись проктологією.
 • З 1992р - 2000р - працював на посаді лікаря-проктолога на 0,5 ставки в стаціонарі і на 0,5 ставки в поліклініці. В зв'язку з ліквідацією проктологічного відділення в 2000 році, та об'єднання проктології з хірургією працюю на 0,5 ставки лікаря-проктолога стаціонару, та 0,5 ставки ургентного хірурга.
 • В 1991р - 1992р знаходився сім місяців на стажуванні по спеціальності абдомінальна хірургія в Піттсбурському університеті  США.
 • В 1993р на базі Львівського медичного інституту пройшов курси по проктології і двохмісячний передатестаційний цикл. Був атестований. Присвоєна перша кваліфікаційна категорія.
 • В квітні 2003р прийшов одномісячній передатестаційний цикл та курс стажування по онкопроктології на базі Донецького обласного протипухлинного центру.
 • В травні 2004 року пройшов одномісячний передатестаційний цикл за спеціальністю "Проктологія" на базі Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького
 • У жовтні 2013 року пройшов одномісячний передатестаційний цикл за спеціальністю "Проктологія" на базі Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького
 • З 01.12.15р - 31.12.15р - пройшов курси ТУ і стажування за спеціальністю онкохірургія в Національному інституті раку в м. Києві.
 • З 04.01.16 - 06.04.2016р - пройшов спеціалізацію по онкозірургії в Національній медичній кадемії післядипломної освіти П.Л.. Шупика МОЗ України.
 • З 01.09.16р - 30.09.16р - на базі ТДМУ ім. І.Я. Горбачевського пройшов курси ТУ по лапароскопічній хірургії
 • В листопаді 2017р. пройшов навчально-практичний курс методики THD(Трансальна Гемороїдальна Дертеріалізація)
 • З липня 2008р - січень 2018р був головним позаштатним проктолом ГУОЗ Тернопільської області. З січня став експертом управління охорони здоров'я з питань проктології, цю посаду займаю по даний час
 • У 2016, 2017 та 2018 роках брав участь у Четвертому з'їзді колопроктологів України за міжнародною участю, XIII з'їзді онкологів та радіологів України, міжнародний науково-практичній конференції "Сучасні досягнення у лікуванні пухлин шлунково-кишкового тракту", у науково-практичній конференції "Актуальні проблеми сучасної хірургії та колопроктології", та інших конференціяї присвячених питанням колопроктології.
 • В 2016р став співавтором трьох патентів на корисну модель по проблемах колопроктології. Також в цьому році підготовлено мною та розіслано по медичних закладах області службовий лист "Про оргнізацію хірургічної допомоги проктологічним хворим у медичних закладах Тернопільської області".
 • Опубліковано 3 статті по проблемах колопроктології в дурналі "Клінічна хірургія" та збірниках наукових робіт XIV з'їзду хірургів України

Що клієнти говорять про Білозецький Ігор

Нам не потрібно розповідати про себе, адже замість нас це робите ви. Ми сумніваємось, що є кращі відгуки про лікарів-проктологів у Тернополі. Кожен задоволений пацієнт, це ще одна причина ставати кращими та виконувати свою роботу на 200%. Гляньте, як їх багато! Чому б і вам не стати одним з них?

Наталія

07.06.2022 в 12:52

"Клініка сподобалась. Дякую Ігорю Юрійовичу. Чудовий лікар - оглянув, все доступно пояснив. Як виявилось проблема не одна, а декілька. Було лячно- але трошки рішучості, терпіння, довіра до лікаря та дотримання усіх його рекомендацій -і все вирішено. Однозначно рекомендую, бережіть своє здоров'я та цінуйте свій час."

Андрій

"Все чудово. Я реально, дуже приємно вражений і самою клінікою та відношенням персоналу. В тому числі й лікаря до пацієнта. Велика подяка лікарю за професійну допомогу."

Ігор

"Скажу чесно:навіть якщо це нікому не сподобаеться.Мені 47,але ніколи я з такими проблемами я не мав справи.Тобто -перший раз.Сервіс-як у європі,відношення-супер,ціна-адекватна.Та головне-лікар та персонал хороший."

Андрій Прокопенко

"Проблема була геморой більше року, після чого зробивши операцію в києві апаратом Лонго проблема зовсім не пропала і мучила мене ще півтора року, після цих мук я боявся наважитись зробити це ще раз, але жити постійно з білью нереально, тому дякувати богу я знайшов цю клініку а саме Лікаря Білозецького Ігора Юрійовича який в перше відвідування підтримав і сказав що ми вирішемо цю проблему, коли прийшов день робити операцію медсестра сказала що немає кисню і загального наркозу неможливо зробити, це було страшно але я наважився йти на операцію без загально наркозу бо чекати ще пару днів було неможливо, І ЦЕ було краще ніж під загальним, настільки легше відходити нічого не болить і ти в свідомості, але перетерпіти наступні два тижні потрібно, від цього не подінешся. Тому хочу Вам порекомендувати саме цього Лікаря який повернув моє нормальне життя.
ДЯКУЮ Ігор Юрійович за вашу професійну поміч"

Стецюк Юрій

"Приватна Проктологія допомогла мені вирішити проблему, яку не змогли вирішити в державних лікарнях міста Тернополя . Лікарі приватної проктології є професіоналами своєї справи , привітний персонал , прекрасний сервіс . Особливо задоволений своїм лікуючим лікарем Білозецьким Ігорем Юрійовичем. Велике Вам спасибі за безболісне і швидке вирішення проблеми. Я радий, що обрав саме цю приватну Проктологію. Тільки позитивні враження . Рекомендую усім."

Катерина

23.06.2020 в 15:50
Послуга: Аноскопія

"Дякую за професійне лікування та допомогу.
Рекомендую клініку!"

Світлана

"Дуже хороший лікар. Делікатний та професійний підхід. Моя проблема вирішена"

Світлана

"Дякую Ігорю Юрійовичу, що допоміг вилікувати внутрішній геморой. Лікування пройшло практично безболісно. Рекомендую"

Петро

"Дякую Вам, що допомогли вилікувати мій недуг. Лікував лікар-проктолог Ігор Юрійович, тому можу рекомендувати його як хорошого та чуйного лікаря."

Степан

"Дякую Ігорю Юрійовичу за швидке лікування моєї проблеми. Перед лікуванняв лікар все розказує та доступно пояснює, дякую Вам дуже!"

Запис на прийом проктолога

З радістю відповімо на всі ваші запитання, проконсультуємо, та порадимо оптимальний план лікування. Зв’язатися із амбулаторією можна у будь-який зручний для вас спосіб: телефон, e-mail чи мессенджер.

Записатись через месенджер: