Білозецький Ігор Юрійович

Лікар-проктолог
Послуги, які надає Лікар-проктолог:
6 років досвіду

у лікуванні проктологічних хвороб

398 задоволених

і саме головне здорових клієнтів

33 сертифікати

у наших лікарів - проктологів

Сертифікати Білозецький Ігор

Наші лікарі одні із найвисококваліфікованих та сертифікованих серед всіх лікарів-проктологів у Тернополі. Переконайтесь у цьому переглянувши численні сертифікати лікаря.

Інформація про лікаря-проктолога

Я, Білозецький Ігор Юрійович, 1966 року народження, закінчив Тернопільський медичний інститут в 1989 році.

Після закінчення інституту був направлений на роботу і проходження інтернатури по спеціальності хірургія в Київську лікарню швидкої допомоги, де знаходився шість місяців. Далі для проходження інтернатури в зав'язку з сімейними обставинми був переведений в Тернопільську обласну клінічну лікарню, де її закінчив. 

 • З 1990р - 1991р - працював молодшим науковим співробітником на кафедрі госпітальної хірургії ТМІ, де і почав займатись проктологією.
 • З 1992р - 2000р - працював на посаді лікаря-проктолога на 0,5 ставки в стаціонарі і на 0,5 ставки в поліклініці. В зв'язку з ліквідацією проктологічного відділення в 2000 році, та об'єднання проктології з хірургією працюю на 0,5 ставки лікаря-проктолога стаціонару, та 0,5 ставки ургентного хірурга.
 • В 1991р - 1992р знаходився сім місяців на стажуванні по спеціальності абдомінальна хірургія в Піттсбурському університеті  США.
 • В 1993р на базі Львівського медичного інституту пройшов курси по проктології і двохмісячний передатестаційний цикл. Був атестований. Присвоєна перша кваліфікаційна категорія.
 • В квітні 2003р прийшов одномісячній передатестаційний цикл та курс стажування по онкопроктології на базі Донецького обласного протипухлинного центру.
 • В травні 2004 року пройшов одномісячний передатестаційний цикл за спеціальністю "Проктологія" на базі Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького
 • У жовтні 2013 року пройшов одномісячний передатестаційний цикл за спеціальністю "Проктологія" на базі Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького
 • З 01.12.15р - 31.12.15р - пройшов курси ТУ і стажування за спеціальністю онкохірургія в Національному інституті раку в м. Києві.
 • З 04.01.16 - 06.04.2016р - пройшов спеціалізацію по онкозірургії в Національній медичній кадемії післядипломної освіти П.Л.. Шупика МОЗ України.
 • З 01.09.16р - 30.09.16р - на базі ТДМУ ім. І.Я. Горбачевського пройшов курси ТУ по лапароскопічній хірургії
 • В листопаді 2017р. пройшов навчально-практичний курс методики THD(Трансальна Гемороїдальна Дертеріалізація)
 • З липня 2008р - січень 2018р був головним позаштатним проктолом ГУОЗ Тернопільської області. З січня став експертом управління охорони здоров'я з питань проктології, цю посаду займаю по даний час
 • У 2016, 2017 та 2018 роках брав участь у Четвертому з'їзді колопроктологів України за міжнародною участю, XIII з'їзді онкологів та радіологів України, міжнародний науково-практичній конференції "Сучасні досягнення у лікуванні пухлин шлунково-кишкового тракту", у науково-практичній конференції "Актуальні проблеми сучасної хірургії та колопроктології", та інших конференціяї присвячених питанням колопроктології.
 • В 2016р став співавтором трьох патентів на корисну модель по проблемах колопроктології. Також в цьому році підготовлено мною та розіслано по медичних закладах області службовий лист "Про оргнізацію хірургічної допомоги проктологічним хворим у медичних закладах Тернопільської області".
 • Опубліковано 3 статті по проблемах колопроктології в дурналі "Клінічна хірургія" та збірниках наукових робіт XIV з'їзду хірургів України

Що клієнти говорять про Білозецький Ігор

Нам не потрібно розповідати про себе, адже замість нас це робите ви. Ми сумніваємось, що є кращі відгуки про лікарів-проктологів у Тернополі. Кожен задоволений пацієнт, це ще одна причина ставати кращими та виконувати свою роботу на 200%. Гляньте, як їх багато! Чому б і вам не стати одним з них?

Світлана

"Дуже хороший лікар. Делікатний та професійний підхід. Моя проблема вирішена"

Світлана

"Дякую Ігорю Юрійовичу, що допоміг вилікувати внутрішній геморой. Лікування пройшло практично безболісно. Рекомендую"

Петро

"Дякую Вам, що допомогли вилікувати мій недуг. Лікував лікар-проктолог Ігор Юрійович, тому можу рекомендувати його як хорошого та чуйного лікаря."

Степан

"Дякую Ігорю Юрійовичу за швидке лікування моєї проблеми. Перед лікуванняв лікар все розказує та доступно пояснює, дякую Вам дуже!"

Ігор

23.03.2020 в 01:10
Послуга: Аноскопія

"Найкращий проктолог міста! Я ще особисто не звертався, але якщо доведеться - відразу до нього!"

Анонім

05.11.2019 в 14:18

"Рекомендую дану приватну проктологічну клініку як професіоналів своєї справи"

Іван

30.10.2019 в 13:59
Послуга: Сигмоскопія

"Дуже професійні і чуйні лікарі, дякую."

Артур

13.10.2019 в 13:54
Послуга: Аноскопія

"Проводив тут анаскопію, все професійно, безболісно та за прийнятну ціну, надалі думаю і тут лікуватимусь..."

Андрій

"Лікував у цій клініці внутрішній геморой, а саме у лікаря Білозецького Ігоря, хочу виразити подяку та із впевненістю сказати що він професіонал своєї справи"

Запис на прийом проктолога

З радістю відповімо на всі ваші запитання, проконсультуємо, та порадимо оптимальний план лікування. Зв’язатися із амбулаторією можна у будь-який зручний для вас спосіб: телефон, e-mail чи мессенджер.

Записатись через месенджер: