6 років досвіду

у лікуванні проктологічних хвороб

398 задоволених

і саме головне здорових клієнтів

33 сертифікати

у наших лікарів - проктологів

Сертифікати

Наші лікарі одні із найвисококваліфікованих та сертифікованих серед всіх лікарів-проктологів у Тернополі. Переконайтесь у цьому переглянувши численні сертифікати лікаря.

  • Народився 24.07.1970 року у смт Ланівці Тернопільської області в сім’ї службовців. З 1977 по 1982 роки навчався у середній школі №1 смт Ланівці, з 1982 по 1987 – у середній школі №15 міста Тернополя, яку закінчив із срібною медаллю.
  • У 1987 році поступив на лікувальний факультет Донецького медичного інституту, звідки перевівся до Тернопільського медичного інституту після першого року навчання.
  • З 1993 року, після закінчення навчання, по 1995 роки проходив інтернатуру на базі Тернопільської обласної клінічної лікарні. З 1995 по 1998 роки  працював старшим лаборантом кафедри нормальної фізіології Тернопільської медичної академії.
  • Протягом 1998 року проходив стажування на робочому місці лікаря-ендоскопіста у Тернопільських обласній клінічній та міській клінічній дитячій лікарнях.
  • З 1998 по 2010 роки працював лікарем-ендоскопістом Тернопільського консультативно-лікувального діагностичного центру. У 2001 році пройшов спеціалізацію з ендоскопії на базі Мінської медичної академії післядипломної освіти.
  • З 2010 року асистент кафедри хірургії №1 з урологією, малоінвазивною хірургією та нейрохірургією імені професора Л.Я. Ковальчука.
  • Протягом роботи в університеті неодноразово проходив стажування з ендоскопії за кордоном та в Україні, брав участь у міжнародних та всеукраїнських з’їздах, конференціях та симпозіумах.
  • Автор та співавтор багатьох наукових публікацій. Кандидат медичних наук, лікар вищої медичної категорії

Що клієнти говорять про Нецюк Олег Гигорович

Нам не потрібно розповідати про себе, адже замість нас це робите ви. Ми сумніваємось, що є кращі відгуки про лікарів-проктологів у Тернополі. Кожен задоволений пацієнт, це ще одна причина ставати кращими та виконувати свою роботу на 200%. Гляньте, як їх багато! Чому б і вам не стати одним з них?

Запис на прийом проктолога

З радістю відповімо на всі ваші запитання, проконсультуємо, та порадимо оптимальний план лікування. Зв’язатися із амбулаторією можна у будь-який зручний для вас спосіб: телефон, e-mail чи мессенджер.

Записатись через месенджер: