Private proctology

Шпадик Аліна Олегівна

Лікар-проктолог
Послуги, які надає Лікар-проктолог:
6 років досвіду

у лікуванні проктологічних хвороб

398 задоволених

і саме головне здорових клієнтів

33 сертифікати

у наших лікарів - проктологів

Сертифікати Шпадик Аліни

Наші лікарі одні із найвисококваліфікованих та сертифікованих серед всіх лікарів-проктологів у Тернополі. Переконайтесь у цьому переглянувши численні сертифікати лікаря.

Інформація про лікаря-проктолога

  • 2006р - 2012р - навчання в Державному медичному університеті ім. І.Я. Горбачевського
  • 2012р - 2015р - пройшла інтернатуру за спеціальністю "Хірургія" та на базі Луцької міської лікарні №2 в відділеннях планової хірургії, ургентної хірургії в опіковому центрі.
  • 2018р - 2019р - лікар хірург-проктолог в ТОВ "Проктологічна амбулаторія"
  • з лютого 2019р - завідувачка тернопільського підрозділу ТОВ "Проктологічна амбулаторія"
  • Загальний стаж роботи 6 років
  • Спеціалізуюсь на малоінвазивних методах лікування проктологічних захворювань

Що клієнти говорять про Шпадик Аліну

Нам не потрібно розповідати про себе, адже замість нас це робите ви. Ми сумніваємось, що є кращі відгуки про лікарів-проктологів у Тернополі. Кожен задоволений пацієнт, це ще одна причина ставати кращими та виконувати свою роботу на 200%. Гляньте, як їх багато! Чому б і вам не стати одним з них?

Ірина

13.01.2020 в 14:44

"Дуже боялась перед лікуванням, але виявилось даремно, дуже трепетний та професіональний підхід, величезну подяку хочу виразити Шпадик Аліні."

Роксолана

"Професійні лікарі, прийнятні ціни, дякую велике. Вилікували мій недуг, із спокоєм можу рекомендувати."

Анна

"Лікувала у цій проктології свою маму. Дуже вдячна всьому персоналу за уважність, дбайливе ставлення, доброту та професіоналізм. У проктології дуже чисто. Все, з ким довелося спілкуватися за ці дні від хірургів до санітарок - найвищі оцінки і щира подяка! Велике спасибі всім Вам!"

Ігор

"Дякую приватній проктології за чуйний та професіональний підхід до лікування, а особливу подяку хочу виразити Шпадик Аліні. З впевненістю можу сказати що не даремно вибрав саме цю проктологію. Дякую Вам!!!"

Микола

"Ніколи не відкладаєте лікування, думаючи що це пройде само, саме так я зробив, добре що лікарі тут кваліфіковані і відразу порадили пройти процедуру та в кінцевому результаті вилікували мене. За це я їм і дуже вдячний і рекомендую їх."

Віка

"Прочитала тут відгуки і вирішили звернутись на консультацію до лікарів, вони все мені детально розказали та проконсультували, після чого я остаточно впевнилась що це професіонали своєї справи і вирішила лікувати свою хворобу тут, загалом дуже задоволена та саме головне здорова!"

Запис на прийом проктолога

З радістю відповімо на всі ваші запитання, проконсультуємо, та порадимо оптимальний план лікування. Зв’язатися із амбулаторією можна у будь-який зручний для вас спосіб: телефон, e-mail чи мессенджер.

Записатись через месенджер: