Шпадик Аліна Олегівна

Лікар-проктолог
Послуги, які надає Лікар-проктолог:
6 років досвіду

у лікуванні проктологічних хвороб

398 задоволених

і саме головне здорових клієнтів

33 сертифікати

у наших лікарів - проктологів

Сертифікати Шпадик Аліни

Наші лікарі одні із найвисококваліфікованих та сертифікованих серед всіх лікарів-проктологів у Тернополі. Переконайтесь у цьому переглянувши численні сертифікати лікаря.

Інформація про лікаря-проктолога

  • 2006р - 2012р - навчання в Державному медичному університеті ім. І.Я. Горбачевського
  • 2012р - 2015р - пройшла інтернатуру за спеціальністю "Хірургія" та на базі Луцької міської лікарні №2 в відділеннях планової хірургії, ургентної хірургії в опіковому центрі.
  • 2018р - 2019р - лікар хірург-проктолог в ТОВ "Проктологічна амбулаторія"
  • з лютого 2019р - завідувачка тернопільського підрозділу ТОВ "Проктологічна амбулаторія"
  • Загальний стаж роботи 6 років
  • Спеціалізуюсь на малоінвазивних методах лікування проктологічних захворювань

Що клієнти говорять про Шпадик Аліну

Нам не потрібно розповідати про себе, адже замість нас це робите ви. Ми сумніваємось, що є кращі відгуки про лікарів-проктологів у Тернополі. Кожен задоволений пацієнт, це ще одна причина ставати кращими та виконувати свою роботу на 200%. Гляньте, як їх багато! Чому б і вам не стати одним з них?

Оксана Кураш

15.12.2020 в 15:26
Послуга: Акції

"Незручну і делікатну проблему після пологів було якось лячно озвучувати. Біль дошкуляв, а сімейниий лікар виписував лише свічки, які не допомагали. У приватній проктології я вирішила своє питання за один візит, без консервативного втручання. Аліна Олегівна - грамотний та привітний спеціаліст, оглянула, призначила лікування, на контрольному огляді дала мені купу порад, навчила як запобігати подібним проблемам у майбутньому , та головне - вирішила проблему геморою, який дошкуляв та заважав жити. Покращення від лікування таблетками та місцевими мазями настало вже за два дні, і головне - за помірні гроші.
"

Ольга Мартинчук

02.12.2020 в 15:49

"Звернулась в у клініку на 31 тижні вагітності. Дуже привітні працівники і особливо лікар Аліна Олегівна. Надзвичайно хороший спеціаліст і людина. Дуже легко і доступного все пояснила і призначила лікування. Я дуже задоволена і однозначно рекомендую цю клініку."

Віктор Євтух

02.12.2020 в 15:36

"Дуже дякую лікарю Аліні Олегівні. Консультація, лікування, все професійно, кваліфіковано. Рекомендую."

Володими Малишевський

29.11.2020 в 15:47

"Дуже дякую лікарю приваткої проктології, Шпадик Аліні Олегівні. Консультація, лікування, все професійно, кваліфіковано. Проблему вирішено. Рекомендую!!!"

Надія Гаврон

"Як завжди, ми спочатку займаємося самолікуванням, а вже коли не бачимо результату, звертаємося до лікарів - "допоможіть....., зробіть щось....". Так і я. Налякалася, що ситуація погіршилася і швиденько почала шукати клініку. За порадою знайомого записалася на огляд, хоча фізично вона не могла швидко мене прийняти, зате в телефонному режимі проконсультувала, надала рекомендації та заспокоїла. На огляді проблему вирішили за "5хв" і безболісно, це взагалі супер. Чудова атмосфера, привітний персонал та професіоналізм лікарів цієї клініки на високому рівні ... Усім вдячна!"

Зоряна

"Лікувала у цій клініці зовнішній геморой. Лікуючий лікар все зробив делікатно, лікування пройшло добре. Рекомендую"

Анастасія

"Дякую проктологу Аліні за чуйне та професійне лікування. Рекомендую клініку і цього чуйного лікаря-проктолога!"

Рома

"Лікував у клініці геморой у Білозецького Ігоря. Хочу виразити подяку за делікатну та безболісну роботу"

Маргарита

"Доброго дня. Хочу подякувати приватній проктології за те, що швидко та якісно вилікували мій геморой. Перед прийомум я переживала, але все пройшло добре. Тому рекомендую цю клініку!"

Станіслав

"Дуже дякую лікарям і клініці, що змогли прийняти мене на прийом і допомогти вирішити мою "делікатну проблему"."

Запис на прийом проктолога

З радістю відповімо на всі ваші запитання, проконсультуємо, та порадимо оптимальний план лікування. Зв’язатися із амбулаторією можна у будь-який зручний для вас спосіб: телефон, e-mail чи мессенджер.

Записатись через месенджер: