Шпадик Аліна Олегівна

Лікар-проктолог
Послуги, які надає Лікар-проктолог:
6 років досвіду

у лікуванні проктологічних хвороб

398 задоволених

і саме головне здорових клієнтів

33 сертифікати

у наших лікарів - проктологів

Сертифікати Шпадик Аліни

Наші лікарі одні із найвисококваліфікованих та сертифікованих серед всіх лікарів-проктологів у Тернополі. Переконайтесь у цьому переглянувши численні сертифікати лікаря.

Інформація про лікаря-проктолога

  • 2006р - 2012р - навчання в Державному медичному університеті ім. І.Я. Горбачевського
  • 2012р - 2015р - пройшла інтернатуру за спеціальністю "Хірургія" та на базі Луцької міської лікарні №2 в відділеннях планової хірургії, ургентної хірургії в опіковому центрі.
  • 2018р - 2019р - лікар хірург-проктолог в ТОВ "Проктологічна амбулаторія"
  • з лютого 2019р - завідувачка тернопільського підрозділу ТОВ "Проктологічна амбулаторія"
  • Загальний стаж роботи 6 років
  • Спеціалізуюсь на малоінвазивних методах лікування проктологічних захворювань

Що клієнти говорять про Шпадик Аліну

Нам не потрібно розповідати про себе, адже замість нас це робите ви. Ми сумніваємось, що є кращі відгуки про лікарів-проктологів у Тернополі. Кожен задоволений пацієнт, це ще одна причина ставати кращими та виконувати свою роботу на 200%. Гляньте, як їх багато! Чому б і вам не стати одним з них?

Зоряна

"Лікувала у цій клініці зовнішній геморой. Лікуючий лікар все зробив делікатно, лікування пройшло добре. Рекомендую"

Анастасія

"Дякую проктологу Аліні за чуйне та професійне лікування. Рекомендую клініку і цього чуйного лікаря-проктолога!"

Рома

"Лікував у клініці геморой у Білозецького Ігоря. Хочу виразити подяку за делікатну та безболісну роботу"

Маргарита

"Доброго дня. Хочу подякувати приватній проктології за те, що швидко та якісно вилікували мій геморой. Перед прийомум я переживала, але все пройшло добре. Тому рекомендую цю клініку!"

Станіслав

"Дуже дякую лікарям і клініці, що змогли прийняти мене на прийом і допомогти вирішити мою "делікатну проблему"."

Зоряна

04.05.2020 в 09:44
Послуга: Аноскопія

"Дякую Вам Аліночка за професійне та чуйне лікування. Я із впевненістю можу рекомендувати Вас, як професійного лікаря і цю проктологію! Дуже вам вдячна, що вирішили мою "проблему"."

Ніна

"Проктолог Шпадик Аліна Олегівна допомогла мені позбутися від проблеми, яка протягом місяця не давала мені спокою. Прийом мені сподобався, хоча йшла з побоюванням, зустрів адміністратор з посмішкою. Лікар провів прийом дуже делікатно і уважно. Операція пройшла добре. Я залишилася задоволена, тому рекомендую цю проктологію та лікаря-проктолога Аліну Олегівну!"

Ірина

"Привітний персонал, дівчата на ресепшені дуже привітні і компетентні в своїй справі. Лікуючий лікар в мене була Аліна Олегівна. Напевно нема кращої лікарки ,вона привітна розполагає до себе,вислухає і порадить. Медсестричка надала підтримку ,що не менш важливо ,оскільки я дуже боялася. Проблему я вирішила за 3 прийоми. Рекомендую якщо потрібно."

Світлана

05.02.2020 в 21:09

"Дуже дякую Шпадик Аліні Олегівні та всьому персоналу за якісну допомогу. Сподобалась обстановка і професійний підхід до лікування, а також щире зацікавлення моїм здоров’ям"

Ірина

13.01.2020 в 14:44

"Дуже боялась перед лікуванням, але виявилось даремно, дуже трепетний та професіональний підхід, величезну подяку хочу виразити Шпадик Аліні."

Запис на прийом проктолога

З радістю відповімо на всі ваші запитання, проконсультуємо, та порадимо оптимальний план лікування. Зв’язатися із амбулаторією можна у будь-який зручний для вас спосіб: телефон, e-mail чи мессенджер.

Записатись через месенджер: