6 років досвіду

у лікуванні проктологічних хвороб

398 задоволених

і саме головне здорових клієнтів

33 сертифікати

у наших лікарів - проктологів

Наші лікарі - наша гордість

Ми не знаємо хто з наших лікарів заслуговує найбільшої похвали, проте ми із впевненістю можемо сказати, що у нас працюють найкращі проктологи у Тернополі. Не ризикуйте своїм здоров’ям - довіртеся приватній проктологічній амбулаторії, довіртеся професіоналам!

Зварич Олександр Богданович

Лікар-Хіруг, Проктолог

Мельник Орест Ігорович

Лікар-хірург, флеболог, лікар УЗД

Шпадик Аліна Олегівна

Лікар-проктолог

Білозецький Ігор Юрійович

Лікар-проктолог

Буцкін Володимир Леонідович

Лікар-Ендоскопіст

Хвороби, про які рідко хто може говорити голосно, мають приблизно 10% людей. Ці захворювання носять проктологічну етіологію. Зазвичай вони не приходять до лікаря із-за сорому. Мучяться роками, а тим хвороби переходять в хронічну форму. Запущені стани завжди тяжче лікуються. Бувають випадки, коли пацієнти запізно звертаються за допомогою.

Проктолог у Тернополі – що і як лікує

Хороші проктологи в Тернополі в Private proctology готові надати висококваліфіковану допомогу всім, хто її потребує. Лікування геморою та других тавтологій кишковика на вищому рівні тут здійснюється без болю, оперативного втручання та втрати працездатності.

Проктологія – наука, що вивчає причини розвитку захворювань анального проходу, кишківника, прямої кишки. Оптимізує питання терапії, діагностики цих патологій. Вивчає на глибинному рівні такі тяжкі аномалії, як хвороба Крона та виразковий коліт. Тетою є і розробка оптимізації ефективних профілактичних заходів. Проктологи займаються розробкою схем реабілітації для пацієнтів, що перенесли тяжкі хірургічні операції.

При яких симптомах необхідна консультація проктологів

Симптоматика хвороб, пов’язаних з проктологією різноманітна. На початкових стадіях пацієнт може зовсім не відчувати якихось проявів. Характерна симптоматика може проявляться тоді, коли захворювання перейшло в хронічну форму або знаходиться в стадії гострого запалення. Характерні і найзагальніші симптоми проктологічного характеру:

 • Переймоподібна, тупа або гостра біль у животі, яка може віддавати в поперекспину чи промежину.
 • Біль у задньому проході, роздираюча або постійна.
 • Слизові, кров’яні або гнійні виділення з ануса (постійні або після випорожнення).
 • Наявність кров’яних домішок в калових масах.
 • Часті закрепи або діарея, здуття живота.
 • Свербіж в анальному отворі.
 • Нетримання калу чи газів.

Який характер при якому захворюванні буває біль:

 • Переймоподібний больовий синдром може бути причиною розвитку хвороби Крона.
 • Звуження одного із розділів товстої кишки може розвинутись при виразковому коліті або наявності спайок.
 • Постійний біль може свідчити при запальних процесах в прямій кишці.
 • Біль в анусі характерний при наявності паропрактита або тромбозі гемороїдальних вузлів.
 • Виділення з гноєм характерні при геморої, що протікає в гострій формі, наявності тріщини або поліпах.

Ці захворювання можуть супроводжуватись ще і закрепами або розладом шлунково-кишкового тракту, проносами.

Діагностичні маніпуляції

Проктологічні захворюванні діагностуються лікарем. На первинному огляді лікар проводить:

 • огляд переанальної ділянки;
 • пальцеве обстеження прамої кишки;
 • аноскопію;
 • при потребі - сигмоскопію, фіброколоноскопію

На первинному огляді лікар може оцінити стан переанальної ділянки, наявність новоутворів, наявність геморойодальних вузлів та іншої проктологічної патології.

Обов’язковим методом дослідження являється пальцеве обстеження прямої кишки. Ця процедура допомагає лікарю оцінити, тонус сфінктера, слизової оболонки. А також наявність, локацію та консистенцію новоутвора прямої кишки. Відгуки про проктологів Private proctology свідчать, що тут працюють лікарі вищої категорії. Які мають великий досвід у лікуванні захворювань проктологічного характеру. Які можуть поставити точний діагноз навіть при первинному огляді чи пальцевому обстеженні.

Ціни проктологів Тернополя можуть бути різними. В клініці Private proctology – одні із найменших в місті.

Послуги відділення нашої проктології

В нашому медичному центрі успішно лікуються всі хвороби прямої кишки, заднього проходу, кишківника в цілому. Наші фахівці допоможуть вам позбутися захворювань на різних стадіях протікання. Якщо вас турбують:

 • геморой від 1-ї до 4-ї стадій;
 • наявність анальних тріщин;
 • анальний свербіж;
 • печіння біль чи свербіж в області ануса;
 • позиви, частіше помилкові, до випорожнення калових мас;
 • нетримання газовиділення та калових мас;
 • бурчання, часте здуття живота;
 • випадіння гемороїдальних шишок;
 • почервоніння шкірних покровів в області промежини чи анального отвору;
 • часті розлади в кишківнику.

Вас завжди приймуть і оглянуть проктологи нашого закладу. Після проходження всіх діагностичних обстежень та за потреби тут кваліфіковано видалять:

 • поліпи в анальному проході;
 • папіломи; абсцеси в анальних ділянках;
 • парапроктити чи флегмони.

В роботі фахівці використовують лише малоінвазивні методи лікування, що найкраще для безболісного та швидкого одужання.

Які методики лікування використовуються в приватній проктології

Розрізняють декілька методик лікування захворювань проктологічної природи.

Лігування за допомогою латексних кілець

Методику часто використовують в лікуванні пацієнтів з виразним гемороєм на 1-ій, 2-ій та 3-ій стадіях. Тривалість процедури складає приблизно 20 хвилин часу. Пацієнт при цьому зовсім не відчуває болю. Ніякої небезпеки для здоров’я процедура не несе. Згідно статистики у 80% із 100 можливих вдається позбавитись захворювання назавжди.

Радіохвильове лікування апаратом «Сургітрон»

Також безпечний спосіб позбавлення хворого від гемороїдальних вузлів, розташованих зовні. Цим же типом лікарі позбавляють пацієнтів від поліпів, папілом, флегмонів, абсцесів чи парапроктита. Апарат не може і не завдає пошкоджень травматичного характеру.

Допплерівська дезартирезація HAL – RAR

Унікальна методика лікування геморою на самих різних стадіях протікання. Хворому достатньо з’явитися лише на 1 сеанс. Процедура віднімає приблизно годину часу. Після процедури хворий назавжди забуває про нестерпний біль і незручності, пов’язанні з ним. По даним статистики ефективність цієї методики складає 95,5%. Допплерівська дезартирезація виконує двояку функцію: позбавляє пацієнта від гемороїдальних шишок, а також усуває причини, що провокують їх розвиток.

Обов’язкове відвідування лікаря-проктолога – коли і кому необхідне

Захворювання кишківника и прямої кишки – вкрай розповсюдженні патології. Виходить, що і питання щодо відвідування фахівця цієї сфери медицини має бути не менш поширеним та актуальним. Розвитку проктологічних патологій сприяє ряд фізіологічних моментів. Які провокуються станом певного характеру в яких перебуває організм людини. По цим причинам необхідно періодично відвідувати кабінет проктолога людям в слідкуючих ситуаціях:

 • На останньому триместрі вагітності 70% жінок із загального числа після пологів, особливо якщо вони були тяжкі, стикаються з проблемою розвитку геморою.
 • Жінкам, що перебувають в стадії менопаузи або ж в період її настання.
 • Людям з надмірною вагою тіла.
 • Робітникам, що більшу частину робочого часу находяться в сидячому положенні.
 • Людям, що недавно перенесли хірургічне втручання по видаленню геморойних шишок.
 • Особам, які досягли 40-річного віку.
 • Людям, у яких близькі родичі чи батьки мали проблеми в області проктології.

Навіть при відсутності будь-яких показань бажано з’явитися в клініку – консультація проктолога у Тернополі не завадить нікому. Рекомендується її пройти хоча б для профілактики захворювань кишківника. Важлива запам’ятати, що розвиток проблем в цьому органі не супроводжується симптоматикою. Але вони не заставлять довго чекати на себе. Чим раніше буде виявлено захворювання, тим легше, бистріше його буде лікувати

Поради проктолога потенціальним клієнтам

Попередити захворювання легше чим потім його лікувати. В зв’язку з цим запам’ятайте декілька рекомендацій від фахівця:

 • Налагодити роботу шлунково-кишкового тракту, попередити дисбактеріоз, розлади кишківника допоможе балансоване та регулярне харчування.
 • Від розвитку геморою допомагає часткова або повна відмова від алкоголю, гострої їжі, солоного та копчених блюд.

Регулярне дотримання особистої гігієни, обов’язкове миття рук після туалету. Ретельне дотримання в чистоті ануса після кожного опорожнення. А також відмова від використання туалетного паперу с переходом на вологе обмивання з милом.

Ці прості, але дуже корисні поради попередять розвиток захворювань проктологічної етіології.

При перових проявах симптомів, що перераховані вище необхідно якомога скоріше прийти на огляд до лікаря. Записатися на прийом можна в онлайн-режимі. Контактні дані вказані на сторінці сайту.

Відгуки наших клієнтів

Нам не потрібно розповідати про себе, адже замість нас це робите ви. Ми сумніваємось, що є кращі відгуки про проктологію у Тернополі. Кожен задоволений пацієнт, це ще одна причина ставати кращими та виконувати свою роботу на 200%. Гляньте, як їх багато! Чому б і вам не стати одним з них?

Оксана Кураш

15.12.2020 в 15:26
Лікуючий лікар: Шпадик Аліна Олегівна
Послуга: Акції

"Незручну і делікатну проблему після пологів було якось лячно озвучувати. Біль дошкуляв, а сімейниий лікар виписував лише свічки, які не допомагали. У приватній проктології я вирішила своє питання за один візит, без консервативного втручання. Аліна Олегівна - грамотний та привітний спеціаліст, оглянула, призначила лікування, на контрольному огляді дала мені купу порад, навчила як запобігати подібним проблемам у майбутньому , та головне - вирішила проблему геморою, який дошкуляв та заважав жити. Покращення від лікування таблетками та місцевими мазями настало вже за два дні, і головне - за помірні гроші.
"

Ольга Мартинчук

02.12.2020 в 15:49
Лікуючий лікар: Шпадик Аліна Олегівна

"Звернулась в у клініку на 31 тижні вагітності. Дуже привітні працівники і особливо лікар Аліна Олегівна. Надзвичайно хороший спеціаліст і людина. Дуже легко і доступного все пояснила і призначила лікування. Я дуже задоволена і однозначно рекомендую цю клініку."

Віктор Євтух

02.12.2020 в 15:36
Лікуючий лікар: Шпадик Аліна Олегівна

"Дуже дякую лікарю Аліні Олегівні. Консультація, лікування, все професійно, кваліфіковано. Рекомендую."

Володими Малишевський

29.11.2020 в 15:47
Лікуючий лікар: Шпадик Аліна Олегівна

"Дуже дякую лікарю приваткої проктології, Шпадик Аліні Олегівні. Консультація, лікування, все професійно, кваліфіковано. Проблему вирішено. Рекомендую!!!"

Марія Цибульська

10.11.2020 в 15:32
Лікуючий лікар: Нецюк Олег Гигорович

"Мені дуже сподобалося лікар все гарно пояснив, призначив лікування. І ще мені сподобалося відношення усміхнені та привітні"

Надія Гаврон

"Як завжди, ми спочатку займаємося самолікуванням, а вже коли не бачимо результату, звертаємося до лікарів - "допоможіть....., зробіть щось....". Так і я. Налякалася, що ситуація погіршилася і швиденько почала шукати клініку. За порадою знайомого записалася на огляд, хоча фізично вона не могла швидко мене прийняти, зате в телефонному режимі проконсультувала, надала рекомендації та заспокоїла. На огляді проблему вирішили за "5хв" і безболісно, це взагалі супер. Чудова атмосфера, привітний персонал та професіоналізм лікарів цієї клініки на високому рівні ... Усім вдячна!"

Світлана

"Дуже хороший лікар. Делікатний та професійний підхід. Моя проблема вирішена"

Зоряна

"Лікувала у цій клініці зовнішній геморой. Лікуючий лікар все зробив делікатно, лікування пройшло добре. Рекомендую"

Анастасія

"Дякую проктологу Аліні за чуйне та професійне лікування. Рекомендую клініку і цього чуйного лікаря-проктолога!"

Світлана

"Дякую Ігорю Юрійовичу, що допоміг вилікувати внутрішній геморой. Лікування пройшло практично безболісно. Рекомендую"

Запис на прийом проктолога

З радістю відповімо на всі ваші запитання, проконсультуємо, та порадимо оптимальний план лікування. Зв’язатися із амбулаторією можна у будь-який зручний для вас спосіб: телефон, e-mail чи мессенджер.

Записатись через месенджер: