viber
8 років досвіду

у лікуванні проктологічних хвороб

Понад 4000 задоволених

і саме головне здорових клієнтів

33 сертифікати

у наших лікарів - проктологів

Наші лікарі - наша гордість

Ми не знаємо хто з наших лікарів заслуговує найбільшої похвали, проте ми із впевненістю можемо сказати, що у нас працюють найкращі проктологи у Тернополі. Не ризикуйте своїм здоров’ям - довіртеся приватній проктологічній амбулаторії, довіртеся професіоналам!

Чернюк Назарій Геннадійович

Лікар-уролог

Зварич Олександр Богданович

Лікар-Хіруг, Проктолог

Мельник Орест Ігорович

Лікар-хірург, флеболог, лікар УЗД

Шпадик Аліна Олегівна

Лікар-проктолог

Буцкін Володимир Леонідович

Лікар-Ендоскопіст

Хвороби, про які рідко хто може говорити голосно, мають приблизно 10% людей. Ці захворювання носять проктологічну етіологію. Зазвичай вони не приходять до лікаря із-за сорому. Мучяться роками, а тим хвороби переходять в хронічну форму. Запущені стани завжди тяжче лікуються. Бувають випадки, коли пацієнти запізно звертаються за допомогою.

Проктолог у Тернополі – що і як лікує

Хороші проктологи в Тернополі в Private proctology готові надати висококваліфіковану допомогу всім, хто її потребує. Лікування геморою та других тавтологій кишковика на вищому рівні тут здійснюється без болю, оперативного втручання та втрати працездатності.

Проктологія – наука, що вивчає причини розвитку захворювань анального проходу, кишківника, прямої кишки. Оптимізує питання терапії, діагностики цих патологій. Вивчає на глибинному рівні такі тяжкі аномалії, як хвороба Крона та виразковий коліт. Тетою є і розробка оптимізації ефективних профілактичних заходів. Проктологи займаються розробкою схем реабілітації для пацієнтів, що перенесли тяжкі хірургічні операції.

При яких симптомах необхідна консультація проктологів

Симптоматика хвороб, пов’язаних з проктологією різноманітна. На початкових стадіях пацієнт може зовсім не відчувати якихось проявів. Характерна симптоматика може проявляться тоді, коли захворювання перейшло в хронічну форму або знаходиться в стадії гострого запалення. Характерні і найзагальніші симптоми проктологічного характеру:

 • Переймоподібна, тупа або гостра біль у животі, яка може віддавати в поперекспину чи промежину.
 • Біль у задньому проході, роздираюча або постійна.
 • Слизові, кров’яні або гнійні виділення з ануса (постійні або після випорожнення).
 • Наявність кров’яних домішок в калових масах.
 • Часті закрепи або діарея, здуття живота.
 • Свербіж в анальному отворі.
 • Нетримання калу чи газів.

Який характер при якому захворюванні буває біль:

 • Переймоподібний больовий синдром може бути причиною розвитку хвороби Крона.
 • Звуження одного із розділів товстої кишки може розвинутись при виразковому коліті або наявності спайок.
 • Постійний біль може свідчити при запальних процесах в прямій кишці.
 • Біль в анусі характерний при наявності паропрактита або тромбозі гемороїдальних вузлів.
 • Виділення з гноєм характерні при геморої, що протікає в гострій формі, наявності тріщини або поліпах.

Ці захворювання можуть супроводжуватись ще і закрепами або розладом шлунково-кишкового тракту, проносами.

Діагностичні маніпуляції

Проктологічні захворюванні діагностуються лікарем. На первинному огляді лікар проводить:

 • огляд переанальної ділянки;
 • пальцеве обстеження прамої кишки;
 • аноскопію;
 • при потребі - сигмоскопію, фіброколоноскопію

На первинному огляді лікар може оцінити стан переанальної ділянки, наявність новоутворів, наявність геморойодальних вузлів та іншої проктологічної патології.

Обов’язковим методом дослідження являється пальцеве обстеження прямої кишки. Ця процедура допомагає лікарю оцінити, тонус сфінктера, слизової оболонки. А також наявність, локацію та консистенцію новоутвора прямої кишки. Відгуки про проктологів Private proctology свідчать, що тут працюють лікарі вищої категорії. Які мають великий досвід у лікуванні захворювань проктологічного характеру. Які можуть поставити точний діагноз навіть при первинному огляді чи пальцевому обстеженні.

Ціни проктологів Тернополя можуть бути різними. В клініці Private proctology – одні із найменших в місті.

Послуги відділення нашої проктології

В нашому медичному центрі успішно лікуються всі хвороби прямої кишки, заднього проходу, кишківника в цілому. Наші фахівці допоможуть вам позбутися захворювань на різних стадіях протікання. Якщо вас турбують:

 • геморой від 1-ї до 4-ї стадій;
 • наявність анальних тріщин;
 • анальний свербіж;
 • печіння біль чи свербіж в області ануса;
 • позиви, частіше помилкові, до випорожнення калових мас;
 • нетримання газовиділення та калових мас;
 • бурчання, часте здуття живота;
 • випадіння гемороїдальних шишок;
 • почервоніння шкірних покровів в області промежини чи анального отвору;
 • часті розлади в кишківнику.

Вас завжди приймуть і оглянуть проктологи нашого закладу. Після проходження всіх діагностичних обстежень та за потреби тут кваліфіковано видалять:

 • поліпи в анальному проході;
 • папіломи; абсцеси в анальних ділянках;
 • парапроктити чи флегмони.

В роботі фахівці використовують лише малоінвазивні методи лікування, що найкраще для безболісного та швидкого одужання.

Які методики лікування використовуються в приватній проктології

Розрізняють декілька методик лікування захворювань проктологічної природи.

Лігування за допомогою латексних кілець

Методику часто використовують в лікуванні пацієнтів з виразним гемороєм на 1-ій, 2-ій та 3-ій стадіях. Тривалість процедури складає приблизно 20 хвилин часу. Пацієнт при цьому зовсім не відчуває болю. Ніякої небезпеки для здоров’я процедура не несе. Згідно статистики у 80% із 100 можливих вдається позбавитись захворювання назавжди.

Радіохвильове лікування апаратом «Сургітрон»

Також безпечний спосіб позбавлення хворого від гемороїдальних вузлів, розташованих зовні. Цим же типом лікарі позбавляють пацієнтів від поліпів, папілом, флегмонів, абсцесів чи парапроктита. Апарат не може і не завдає пошкоджень травматичного характеру.

Допплерівська дезартирезація HAL – RAR

Унікальна методика лікування геморою на самих різних стадіях протікання. Хворому достатньо з’явитися лише на 1 сеанс. Процедура віднімає приблизно годину часу. Після процедури хворий назавжди забуває про нестерпний біль і незручності, пов’язанні з ним. По даним статистики ефективність цієї методики складає 95,5%. Допплерівська дезартирезація виконує двояку функцію: позбавляє пацієнта від гемороїдальних шишок, а також усуває причини, що провокують їх розвиток.

Обов’язкове відвідування лікаря-проктолога – коли і кому необхідне

Захворювання кишківника и прямої кишки – вкрай розповсюдженні патології. Виходить, що і питання щодо відвідування фахівця цієї сфери медицини має бути не менш поширеним та актуальним. Розвитку проктологічних патологій сприяє ряд фізіологічних моментів. Які провокуються станом певного характеру в яких перебуває організм людини. По цим причинам необхідно періодично відвідувати кабінет проктолога людям в слідкуючих ситуаціях:

 • На останньому триместрі вагітності 70% жінок із загального числа після пологів, особливо якщо вони були тяжкі, стикаються з проблемою розвитку геморою.
 • Жінкам, що перебувають в стадії менопаузи або ж в період її настання.
 • Людям з надмірною вагою тіла.
 • Робітникам, що більшу частину робочого часу находяться в сидячому положенні.
 • Людям, що недавно перенесли хірургічне втручання по видаленню геморойних шишок.
 • Особам, які досягли 40-річного віку.
 • Людям, у яких близькі родичі чи батьки мали проблеми в області проктології.

Навіть при відсутності будь-яких показань бажано з’явитися в клініку – консультація проктолога у Тернополі не завадить нікому. Рекомендується її пройти хоча б для профілактики захворювань кишківника. Важлива запам’ятати, що розвиток проблем в цьому органі не супроводжується симптоматикою. Але вони не заставлять довго чекати на себе. Чим раніше буде виявлено захворювання, тим легше, бистріше його буде лікувати

Поради проктолога потенціальним клієнтам

Попередити захворювання легше чим потім його лікувати. В зв’язку з цим запам’ятайте декілька рекомендацій від фахівця:

 • Налагодити роботу шлунково-кишкового тракту, попередити дисбактеріоз, розлади кишківника допоможе балансоване та регулярне харчування.
 • Від розвитку геморою допомагає часткова або повна відмова від алкоголю, гострої їжі, солоного та копчених блюд.

Регулярне дотримання особистої гігієни, обов’язкове миття рук після туалету. Ретельне дотримання в чистоті ануса після кожного опорожнення. А також відмова від використання туалетного паперу с переходом на вологе обмивання з милом.

Ці прості, але дуже корисні поради попередять розвиток захворювань проктологічної етіології.

При перових проявах симптомів, що перераховані вище необхідно якомога скоріше прийти на огляд до лікаря. Записатися на прийом можна в онлайн-режимі. Контактні дані вказані на сторінці сайту.

Відгуки наших клієнтів

Нам не потрібно розповідати про себе, адже замість нас це робите ви. Ми сумніваємось, що є кращі відгуки про проктологію у Тернополі. Кожен задоволений пацієнт, це ще одна причина ставати кращими та виконувати свою роботу на 200%. Гляньте, як їх багато! Чому б і вам не стати одним з них?

Наталія

"Клініка сподобалась. Дякую Ігорю Юрійовичу. Чудовий лікар - оглянув, все доступно пояснив. Як виявилось проблема не одна, а декілька. Було лячно- але трошки рішучості, терпіння, довіра до лікаря та дотримання усіх його рекомендацій -і все вирішено. Однозначно рекомендую, бережіть своє здоров'я та цінуйте свій час."

Тарас

22.01.2022 в 13:36
Лікуючий лікар: Шпадик Аліна Олегівна

"Усе пройшло на вищому рівні, як по відношенню до пацієнта так і створенні приємної, веселої і дружньої атмосфери"

Андрій

"Все чудово. Я реально, дуже приємно вражений і самою клінікою та відношенням персоналу. В тому числі й лікаря до пацієнта. Велика подяка лікарю за професійну допомогу."

Ігор

"Скажу чесно:навіть якщо це нікому не сподобаеться.Мені 47,але ніколи я з такими проблемами я не мав справи.Тобто -перший раз.Сервіс-як у європі,відношення-супер,ціна-адекватна.Та головне-лікар та персонал хороший."

Валентина

"Дуже задоволена, що зупинила свій вибір на саме на "Приватній проктологіі"! Якщо раніше перед прийомом лікаря-проктолога потрібно було налаштовуватися безліч днів, то завдяки Аліні Олегівні все проходить комфортно, без жодних "незручних" моментів. На прийомі одразу стає зрозуміло, що потрапив в руки кваліфікованого спеціаліста. Обгрунтоване лікування, жодних лишніх призначень чи процедур! Дякую Аліні Олегівні за її професіоналізм та щиро рекомендую дану клініку!"

Ніколаєва Тетяна

16.10.2021 в 10:49
Лікуючий лікар: Шпадик Аліна Олегівна

"Щиро дякую прекрасному лікарю проктологу, хірургу- Ігорю Юрійовичу Білозецькому......за його професійність і допомогу мені.

В клініку Пиватна проктологія звернулась в дуже проблемному стані після невдалої операції 4 роки тому - " дуже відомим лікарем Бу .......м "....всі ці 4 роки я не жила а страждала .Звичайно неодноразово я зверталася за допомогою до того ж "Бу.....го"... нажаль лікування було не результативним і стресовим.
Після місяця лікування ним почались серйозні ускладнення і дойшло до оперативного втручання.

В клініці Приватна проктологія працюють лікарі і персонал вищого рівня....!
Приємна , привітна і затишна атмосфера....це дуже важливо!!!
Огляд проводять безболісно і акуратно індивідуально під пацієнта....підтримують морально!!
Перед операцією навіть не хвилювалась тому що ,вся атмосфера в клініці була комфортна!!!!
Оперував Ігор Юрійович ...все пройшло на вищому рівні ..... дякую Вам за це!!!
Окремо хочу подякувати моїй феї лікарю проктологу Аліні Олегівні..яка мене веде і лікує .....в цій клініці....оболіває і підтримує мене...!!!
Тепер я точно знаю хороші , гуманні професійні лікарі Є !!!!! І вони тут!!!

Щиро дякую вам всім - я вас люблю !!!!!

P.S... Про це стидаються говорити, але цей пост я написала , для людей які опинилися в такій ситуації як я...і не знають куди звертатися за допомогою!!"

Kevin Lee

"Very professional service "

Андрій Прокопенко

"Проблема була геморой більше року, після чого зробивши операцію в києві апаратом Лонго проблема зовсім не пропала і мучила мене ще півтора року, після цих мук я боявся наважитись зробити це ще раз, але жити постійно з білью нереально, тому дякувати богу я знайшов цю клініку а саме Лікаря Білозецького Ігора Юрійовича який в перше відвідування підтримав і сказав що ми вирішемо цю проблему, коли прийшов день робити операцію медсестра сказала що немає кисню і загального наркозу неможливо зробити, це було страшно але я наважився йти на операцію без загально наркозу бо чекати ще пару днів було неможливо, І ЦЕ було краще ніж під загальним, настільки легше відходити нічого не болить і ти в свідомості, але перетерпіти наступні два тижні потрібно, від цього не подінешся. Тому хочу Вам порекомендувати саме цього Лікаря який повернув моє нормальне життя.
ДЯКУЮ Ігор Юрійович за вашу професійну поміч"

Стецюк Юрій

"Приватна Проктологія допомогла мені вирішити проблему, яку не змогли вирішити в державних лікарнях міста Тернополя . Лікарі приватної проктології є професіоналами своєї справи , привітний персонал , прекрасний сервіс . Особливо задоволений своїм лікуючим лікарем Білозецьким Ігорем Юрійовичем. Велике Вам спасибі за безболісне і швидке вирішення проблеми. Я радий, що обрав саме цю приватну Проктологію. Тільки позитивні враження . Рекомендую усім."

Катерина

"Довго вагалася зі зверненням до лікаря,але моя проблема так допекла,що відтягувати вже не було куди.Звернувшись у дану клініку до лікаря Аліни Олегівни ,позбулася своєї проблеми методом консервативного (правильного)лікування ,швидко та безболісно.Дуже задоволена людяністю та компетентністю свого лікаря, а також привітною та доброзичливою атмосферою у клініці!Однозначно рекомендую до відвідування!"

Запис на прийом проктолога

З радістю відповімо на всі ваші запитання, проконсультуємо, та порадимо оптимальний план лікування. Зв’язатися із амбулаторією можна у будь-який зручний для вас спосіб: телефон, e-mail чи мессенджер.

Записатись через месенджер: