viber
8 років досвіду

у лікуванні проктологічних хвороб

більше 4000 задоволених

і саме головне здорових клієнтів

33 сертифікати

у наших лікарів - проктологів

Запис на лікуваня

 • Термін: від 1-2 дні(-в)

З радістю відповімо на всі ваші запитання, проконсультуємо, та порадимо оптимальний план лікування. Зв’язатися із амбулаторією можна у будь-який зручний для вас спосіб: телефон, e-mail чи мессенджер.

Записатись через месенджер:

Лазерне видалення геморою

Лікування такої делікатної проблеми, як геморой за допомогою лазера не потребує госпіталізації хворого. Все, що від нього вимагається – своєчасно з’явитися в клінічний заклад, ретельно підготуватися до операції. За декілька годин після нагляду (рівно скільки часу треба буде, щоб хворий після процедури перебував під наглядом медиків). Після чого, при умові, що він почуває себе добре може сміливо може займатися своїми звичайними справами. Безопераційне лікування геморою 1 ступеню лазером повністю безпечна та безкровна маніпуляція.

Лазерне лікування геморою в Тернополі

Лазерне лікування в медицині зветься лазерною коагуляцією. Під цим словосполученням слід розуміти процедуру згортання молекул білкового походження, що здатні приймати колоїдний стан. Тобто лазерна коагуляція передбачає обробку вузла лазернім впливом. В результаті чого білкові молекули склеюються, заповнюючи собою судині, що живлять шишку.

Процедура безболісна, безкровна, сама дешева із всіх можливих методик. Крім того діє ще і як знезараження місця, що піддавалось впливу лазера.

Для безболісного висічення лікар-хірург може скористатися теплим випромінюванням чи інфрачервоним спектром.

Алгоритм проведення процедури

Видалення геморою 1 ступеню лазером проводиться поетапно з застосуванням не загальної, а місцевої анестезії:

 • Фахівець ін’єкційно вводить лідокаїн чи новокаїн підшкірно в ту зоні тіла, що буде піддаватися впливу випроміненню.
 • Перед уколом анальна область може змащуватися кремами с анестезуючим ефектом. Тобто кремом, що в складі містить лідокаїн.
 • Якщо пацієнт забажає, то лікар може ввести внутрішньовенний наркоз короткої дії.
 • Далі пацієнта розміщують на кушетку чи гінекологічне крісло.
 • Шкіру в області ректального сфінктера змащують антисептичним розчином.
 • Тільки після цього підключають до електромережі аноскоп та приступають до висічення вузлів.

За один сеанс лікарю дозволяється висікати не більше 3 шишок. Наступну процедуру можна буде виконувати через 12 діб. Тривалість лазерного припікання складає 20 хвилин часу.

Як треба підготуватися хворому для коагуляції

Правила підготовки слідуючі:

 • звернутися на прийом до лікаря;
 • здати всі необхідні аналізи;
 • пройти діагностику;
 • ретельно очистити кишківник;
 • декілька діб до процедури додержуватися дієти.

Лазерне консервативне лікування геморою лазером – малоінвазивна операція. Тобто хірург по мінімум порушує цілісність тканин, що знаходяться біля вузла. Процедура вважається дуже ефективною на перших стадіях формування недуги. Важливо не втратити час, зупинити розвиток ще перших ступенях розвитку.

Реабілітація

Оскільки така операція не відноситься до категорії складних, і відгуки прооперованих хворих це підтверджують, то реабілітації пацієнти не потребують. Людина відразу може йти по своїм справам.

Все, що буде вимагаються від прооперованої особи – це дотримання дієти на протязі строку, що визначив лікар. Стежити за раною та своєчасно її обробляти антисептиком.

Якщо під час випорожнення калових мас будуть відчуватись біль чи дискомфорт, то ці явища не можна розцінювати, як ускладнення. Це відбуватиметься доти, доки рани повністю не загоються.

Повне одужання наступе приблизно через 2-4 неділі. Зазвичай ускладнень після лазерного висічення гемороїдальних вузлів не буває. Якщо прооперований після 4 тижнів буде відчувати дискомфорт, то треба звернутися до хірурга на консультацію та, можливо, додаткового лікування.

Наші лікарі - наша гордість

Ми не знаємо хто з наших лікарів заслуговує найбільшої похвали, проте ми із впевненістю можемо сказати, що у нас працюють найкращі проктологи у Тернополі. Не ризикуйте своїм здоров’ям - довіртеся приватній проктологічній амбулаторії, довіртеся професіоналам!

Чернюк Назарій Геннадійович

Лікар-уролог

Зварич Олександр Богданович

Лікар-Хіруг, Проктолог

Мельник Орест Ігорович

Лікар-хірург, флеболог, лікар УЗД

Шпадик Аліна Олегівна

Лікар-проктолог

Буцкін Володимир Леонідович

Лікар-Ендоскопіст

Відгуки наших клієнтів

Нам не потрібно розповідати про себе, адже замість нас це робите ви. Ми сумніваємось, що є кращі відгуки про проктологію у Тернополі. Кожен задоволений пацієнт, це ще одна причина ставати кращими та виконувати свою роботу на 200%. Гляньте, як їх багато! Чому б і вам не стати одним з них?

Ірина

15.04.2020 в 10:44
Лікуючий лікар: Шпадик Аліна Олегівна

"Привітний персонал, дівчата на ресепшені дуже привітні і компетентні в своїй справі. Лікуючий лікар в мене була Аліна Олегівна. Напевно нема кращої лікарки ,вона привітна розполагає до себе,вислухає і порадить. Медсестричка надала підтримку ,що не менш важливо ,оскільки я дуже боялася. Проблему я вирішила за 3 прийоми. Рекомендую якщо потрібно."

Ігор

08.11.2019 в 11:29
Лікуючий лікар: Шпадик Аліна Олегівна

"Дякую приватній проктології за чуйний та професіональний підхід до лікування, а особливу подяку хочу виразити Шпадик Аліні. З впевненістю можу сказати що не даремно вибрав саме цю проктологію. Дякую Вам!!!"

Інші послуги клініки

Серйозні проблеми потребують виважених рішень. Не ризикуйте, і не переплачуйте. Зверніться із вашою проблемою до професіоналів, адже у нас не лише ефективне та безболісне лікування, а й найприємніші ціни проктології у Тернополі.

Запис на прийом проктолога

З радістю відповімо на всі ваші запитання, проконсультуємо, та порадимо оптимальний план лікування. Зв’язатися із амбулаторією можна у будь-який зручний для вас спосіб: телефон, e-mail чи мессенджер.

Записатись через месенджер: