viber
8 років досвіду

у лікуванні проктологічних хвороб

більше 4000 задоволених

і саме головне здорових клієнтів

33 сертифікати

у наших лікарів - проктологів

Запис на лікуваня

 • Термін: від 1 дні(-в)

З радістю відповімо на всі ваші запитання, проконсультуємо, та порадимо оптимальний план лікування. Зв’язатися із амбулаторією можна у будь-який зручний для вас спосіб: телефон, e-mail чи мессенджер.

Записатись через месенджер:

Регулярне медичне обстеження - запорука міцного здоров’я та довголіття. На жаль, проктологічні проблеми часто ігноруються і замовчуються, а пацієнти звертаються до лікаря лише тоді, коли ситуація критична і терпіти вже несила. А даремно, адже сучасні методики діагностики та лікування дозволяють виявити проблему ще на початковій стадії та швидко і безболісно усунути її.

Колоноскопія - один із сучасних методів медичного обстеження, що застосовується лікарями-проктологами для діагностики хвороб прямої та товстої кишки. Процедура здійснюється за допомогою сучасного фіброколоноскопа Olimpus(Японія), що дозволяє візуально оцінити стан слизової оболонки товстої кишки.

Кому і для чого призначається колоноскопія?

Лікарі рекомендують проходити процедуру всім пацієнтам після 40-ка років, незалежно від того чи є у них скарги. Це найкращий спосіб виявити та попередити серйозні проблеми зі здоров’ям, як-от онкологічні хвороби. Окрім того фіброколоноскопія застосовується і для лікування, наприклад, для видалення поліпів.

З метою діагностики та лікування паталогії товстої кишки фіброколоноскопія використовується у наступних випадках:

 • Біль в животі.
 • Закрепи або проноси.
 • Вздуття живота.
 • Наявність крові, слизу чи гною в калових масах.
 • Тинезми, відчуття важкості в прямій кишці.

Як проходить процедура?

Обстеження колоноскопом триває приблизно 20-30 хвилин і є практично безболісним. Пацієнти звісно можуть переживати легкі неприємні відчуття протягом процедури, але далеко не всі. Насамперед, до цієї групи належать люди, що перенесли операції в черевній порожнинні, та ті, хто має низький больовий поріг. Для таких пацієнтів у вартість колоноскопії включають знеболення процедури.

Перед проходженням сеансу пацієнт повинен ретельно підготуватися: утриматися від вживання в їжу певних продуктів (список отримує у лікаря), очистити кишечник за допомогою спеціальних препаратів, рекомендованих лікарем.

Переваги та протипоказання

Фіброколоноскопія - безпечна та ефективна процедура, що характеризується наступними перевагами:

 • високий рівень ефективності виявлення онкологічних захворювань на раніх стадіях;
 • є найточнішим методом виявлення запальних заахворювань товстої кишки;
 • дозволяє проглядати навіть найнедоступніші ділянки кишечника;
 • дає можливість вирішити проктологічні проблеми без хірургічного втручання(ендоскопічна поліпектомія).

Попри ряд переваг, цю процедуру лікарі не рекомендують людям, котрі:

 • мають декомпенсовану серцеву та легеневу недостатність;
 • в раньому періоді після перенесення інсульту та інфаркту;
 • є вагітними;

Колоноскопія Тернопіль: Куди звернутися по допомогу?

Якщо вас турбує хоча б одна із вище зазначених проблем і ви шукаєте кваліфікованих спеціалістів у Тернополі, зверніться у нашу Приватну проктологію. Тут ви знайдете найвищу якість та приємну вартість медичних процедур цієї галузі. Клініка пропонує обстеження та лікування проктологічних захворювань найсучаснішим медичним обладнанням, а також повну анонімність. Не шукайте медичні заклади в інших містах, усі найновіші процедури, як-от колоноскопія Тернопіль вже готовий здійснити у нашій Приватній проктології.

Проконсультуйтеся з нашим спеціалістом вже зараз і назавжди забудьте про надокучливу хворобу. Тим більше, що й ціна колоноскопії у Тернополі у нас найкраща.

Наші лікарі - наша гордість

Ми не знаємо хто з наших лікарів заслуговує найбільшої похвали, проте ми із впевненістю можемо сказати, що у нас працюють найкращі проктологи у Тернополі. Не ризикуйте своїм здоров’ям - довіртеся приватній проктологічній амбулаторії, довіртеся професіоналам!

Чернюк Назарій Геннадійович

Лікар-уролог

Зварич Олександр Богданович

Лікар-Хіруг, Проктолог

Мельник Орест Ігорович

Лікар-хірург, флеболог, лікар УЗД

Шпадик Аліна Олегівна

Лікар-проктолог

Буцкін Володимир Леонідович

Лікар-Ендоскопіст

Відгуки наших клієнтів

Нам не потрібно розповідати про себе, адже замість нас це робите ви. Ми сумніваємось, що є кращі відгуки про проктологію у Тернополі. Кожен задоволений пацієнт, це ще одна причина ставати кращими та виконувати свою роботу на 200%. Гляньте, як їх багато! Чому б і вам не стати одним з них?

Ірина

13.01.2020 в 14:44
Лікуючий лікар: Шпадик Аліна Олегівна

"Дуже боялась перед лікуванням, але виявилось даремно, дуже трепетний та професіональний підхід, величезну подяку хочу виразити Шпадик Аліні."

Інші послуги клініки

Серйозні проблеми потребують виважених рішень. Не ризикуйте, і не переплачуйте. Зверніться із вашою проблемою до професіоналів, адже у нас не лише ефективне та безболісне лікування, а й найприємніші ціни проктології у Тернополі.

Запис на прийом проктолога

З радістю відповімо на всі ваші запитання, проконсультуємо, та порадимо оптимальний план лікування. Зв’язатися із амбулаторією можна у будь-який зручний для вас спосіб: телефон, e-mail чи мессенджер.

Записатись через месенджер: