viber
8 років досвіду

у лікуванні проктологічних хвороб

більше 4000 задоволених

і саме головне здорових клієнтів

33 сертифікати

у наших лікарів - проктологів

Запис на лікуваня

  • Термін: від 1-3 дні(-в)

З радістю відповімо на всі ваші запитання, проконсультуємо, та порадимо оптимальний план лікування. Зв’язатися із амбулаторією можна у будь-який зручний для вас спосіб: телефон, e-mail чи мессенджер.

Записатись через месенджер:

Лігування латексними кільцями

Лікування геморою латексними кільцями вважається однією із найбільш дієвих методик, що винайшла сучасна проктологія. Ця хвороба є не тільки найпоширенішою, а і тою, що потребує негайної терапії, оскільки ускладнення провокує дуже тяжкі та небезпечні. В клінічному закладі Private proctology цей спосіб висічення гемороїдальних вузлів поширений. Попит на нього збільшується з року в рік.

Лігування латексними кільцями гемороїдальних вузлів в Тернополі – суть методики

Принцип відсікання вкрай простий. Базується на тому, що лікар надіває (на ніжку вузла) кільце, виготовлене із латексу. Поступово воно починає перетискати судини, що живлять шишку. Вузол на протязі 3-4 діб замирає та відвалюється. Всього через декілька тижнів тканина стінки на котрій локалізувався вузол стає сполучною.

Ефективність лікування геморою латексними кільцями складає приблизно 85%. Процедура виконується в умовах амбулаторії. Офіційно оформлятися в стаціонар не потрібно. Після маніпуляції пацієнт може займатися своїми улюбленими справами.

Латексне лігування показано для пацієнтів у котрих діагностований геморой II та III ступеню. Початкові стадії не потребують такого втручання, оскільки розмір вузлів ще досить маленький. В більшості випадків вони не мають ніжок для посадки кільця.

Види лігування в проктології

Відмінності в лігуванні торкаються лише техніки проведення і кількості ресурсів, що треба буде задіяти в роботі. Виділяють дві техніки виконання операції:

  • Механічна. Методика не потребує використання просунутого приладдя. Лікар всі маніпуляції виконує механічно та власноруч. Допомагає йому в цьому асистент.
  • Вакуумна. Тут вже до роботи береться вакуумний лигатор. Він і відповідає на надійність фіксації кільця на ніжці вузла. Сама процедура повністю ідентична попередній техніці, але тут деякі маніпуляції виконує лигатор а не фахівець.

Друга техніка виконання не дозволяє одночасно лігувати декілька вузлів. Дозволено лише один.

Які показання до використання має процедура

Видалення геморою латексними кільцями популярний та ефективний вид лікування, але не для кожного хворого підходить. Первинні стадії можна лікувати біль простішим способом (наприклад, медикаментозним, гомеопатичним, або, навіть народним). Але варто хоча б трішки часу зѓаяти, запустивши недуг, ці способи стануть безсилими. Оскільки чим більший розмір має вузол, тим складніше його лікувати, тим більше дискомфорту він приносить людині.

I стадія і методи лікування

Цей ступень не вважається запущеним. Хворий ніякої симптоматики не відчуває. Про звороту можуть свідчити рідкі кровотечі. Вузли на цьому етапі формування не випадають. Дієвою тут вважається медикаментозна терапія. Оперативне втручання, за потреби, можна замінити зв’язуванням вузлів. Хоча такі випадки трапляються вкрай рідко. Актуально його використовувати, коли у хворого починається некроз або часто трапляються запальні процеси.

II стадія перебігу та методи терапії

При переході хвороби в цей ступінь болі стають сильнішими, кровотечі частішають. Пацієнти відчувають, причому явно, дискомфорт, що супроводжується відчуттям наявності чужорідного предмета в середині прямої кишки. Проктологи рекомендують цей ступень лікувати саме перев’язуванням.

III ступінь та її лікування

Кровотечі практично не вщухають. Біль стає довшим, інтенсивнішим, нестерпним. Дефекація стає складнішою, вузли випадають з ректального сфінктера, але самостійно вправити їх ще можливо. На цій стадії лікарі вже рідше призначають лігування. Пояснюється це тим, що випадіння шишок відбувається частіше, при цьому всьому риски формування зовнішніх вузлів в рази збільшується. Але нічого не буває неможливим, якщо хворий вибирає цю техніку, наші лікарі обов’язково її використають.

IV ступінь як лікується

Це найтяжча ступінь яка супроводжується постійним дискомфортом, кровотечами та випадінням вузлів навіть коли людина займає положення – лежачи. При такій тяжкості лігування може бути зовсім неефективним. Тут проктологи будуть рекомендувати комплексну терапію чи хірургічне втручання.

Реабілітація

Правила поведінки прооперованого пацієнта:

  • Після лігування пацієнтам необхідний спокій мінімум 1 добу.
  • Необхідно повністю відмовитись від фізичних навантажень навіть незначних. Більше лежати, менше сидіти.
  • Прооперовану людину проінформують, що вона, по можливості, повинна утриматись від дефекації в першу добу після процедури.
  • В цей період поменше вживати тверду їжу.
  • Що стосується медикаментозної терапії, то лікар на свій розсуд призначить анальгетики, антикоагулянти, протизапальні препарати чи свічки.
  • На протязі перших 5 тижнів строго додержуватися дієти.

Лігування латексними кільцями гемороїдальних вузлів, ціна на жаль поки що висока. Втім це напряму залежить від виду клінічного закладу та заходів, що доведеться робити супутньо.

Наші лікарі - наша гордість

Ми не знаємо хто з наших лікарів заслуговує найбільшої похвали, проте ми із впевненістю можемо сказати, що у нас працюють найкращі проктологи у Тернополі. Не ризикуйте своїм здоров’ям - довіртеся приватній проктологічній амбулаторії, довіртеся професіоналам!

Чернюк Назарій Геннадійович

Лікар-уролог

Зварич Олександр Богданович

Лікар-Хіруг, Проктолог

Мельник Орест Ігорович

Лікар-хірург, флеболог, лікар УЗД

Шпадик Аліна Олегівна

Лікар-проктолог

Буцкін Володимир Леонідович

Лікар-Ендоскопіст

Відгуки наших клієнтів

Нам не потрібно розповідати про себе, адже замість нас це робите ви. Ми сумніваємось, що є кращі відгуки про проктологію у Тернополі. Кожен задоволений пацієнт, це ще одна причина ставати кращими та виконувати свою роботу на 200%. Гляньте, як їх багато! Чому б і вам не стати одним з них?

Андрій

03.12.2021 в 19:27

"Все чудово. Я реально, дуже приємно вражений і самою клінікою та відношенням персоналу. В тому числі й лікаря до пацієнта. Велика подяка лікарю за професійну допомогу."

Анастасія

28.05.2020 в 12:51
Лікуючий лікар: Шпадик Аліна Олегівна

"Дякую проктологу Аліні за чуйне та професійне лікування. Рекомендую клініку і цього чуйного лікаря-проктолога!"

Віка

05.02.2019 в 14:09
Лікуючий лікар: Шпадик Аліна Олегівна

"Прочитала тут відгуки і вирішили звернутись на консультацію до лікарів, вони все мені детально розказали та проконсультували, після чого я остаточно впевнилась що це професіонали своєї справи і вирішила лікувати свою хворобу тут, загалом дуже задоволена та саме головне здорова!"

Інші послуги клініки

Серйозні проблеми потребують виважених рішень. Не ризикуйте, і не переплачуйте. Зверніться із вашою проблемою до професіоналів, адже у нас не лише ефективне та безболісне лікування, а й найприємніші ціни проктології у Тернополі.

Запис на прийом проктолога

З радістю відповімо на всі ваші запитання, проконсультуємо, та порадимо оптимальний план лікування. Зв’язатися із амбулаторією можна у будь-який зручний для вас спосіб: телефон, e-mail чи мессенджер.

Записатись через месенджер: