viber
8 років досвіду

у лікуванні проктологічних хвороб

більше 4000 задоволених

і саме головне здорових клієнтів

33 сертифікати

у наших лікарів - проктологів

Запис на лікуваня хронічних анальних тріщин

  • Термін: від 1 дні(-в)

З радістю відповімо на всі ваші запитання, проконсультуємо, та порадимо оптимальний план лікування. Зв’язатися із амбулаторією можна у будь-який зручний для вас спосіб: телефон, e-mail чи мессенджер.

Записатись через месенджер:

Гострі тріщини в задньому проході та методики позбавлення проблеми

Під поняттям анальні тріщини слід розуміти розриви в слизовій оболонці. Зазвичай вони мають різну геометричну форму та розміри. Локалізація – близько ректального сфінктера або глибоко в середині прямої кишки. Кількість також може бути різною. Є категорія хворих, що живуть з двома тріщинками, що розположенні в симетричному порядку одна до другої. Ціна на лікування гострих анальних тріщин залежить від ряду факторів: розположення, розміру, ступеню запущеності. Тріщина в задньому проході стоїть на 3-му місці по розповсюдженості. Перші два займають геморой та коліт. Частіш за все діагностується в людей, котрі досягли середнього віку. Жінки більш схильні до проявів цієї патології, чим чоловіки.

Чому формуються, як проявляються

Первопричини розвитку можуть бути різними:

  • Часто формуються на тлі запорів, що перейшли в хронічну фазу. Тверда калова маса здатна травмувати ніжну слизову, від цього і формуються тріщини.
  • Патологія може з’явитись і в результаті введення в пряму кишку стороннього предмета.
  • Може бути супутнім симптомом і наслідком коліту, проктосигмоїдиту чи геморою.

Можуть сформуватися при наявності розвитку таких захворювань шлунково-кишкового тракту, як: гастрит, виразкова хвороба, холецистит та інші.

Може проявляться у вигляді:

  • Різкого больового синдромі в анусі, особливо в момент випорожнення.
  • Рідкими кровотечами під час дефекацій.
  • Спазмів в зоні ректального сфінктера в момент, коли по ньому проходять калові маси.

Про методи лікування гострих тріщин прямої кишки відгуки пацієнтів. В клініці Private proctology буде кожному клієнту наддадуть допомогу на професійному рівні

Лікування гострих тріщин заднього проходу в Тернополі

Терапію вибирають таку, щоб вона не тільки знімала симптоматику а і нівелювала причини розвитку хвороби. Це, зазвичай консервативні методики, яких в нашому закладі існує багато.

Схему, курс та перелік ліків повинен виписувати лікар. Пацієнт до цього зобов’язаний пройти всі діагностичні, та лабораторні обстеженні.

Важливо дотримуватись всіх рекомендацій фахівця та дієти, що являється допоміжною терапією.

Наші лікарі - наша гордість

Ми не знаємо хто з наших лікарів заслуговує найбільшої похвали, проте ми із впевненістю можемо сказати, що у нас працюють найкращі проктологи у Тернополі. Не ризикуйте своїм здоров’ям - довіртеся приватній проктологічній амбулаторії, довіртеся професіоналам!

Чернюк Назарій Геннадійович

Лікар-уролог

Зварич Олександр Богданович

Лікар-Хіруг, Проктолог

Мельник Орест Ігорович

Лікар-хірург, флеболог, лікар УЗД

Шпадик Аліна Олегівна

Лікар-проктолог

Буцкін Володимир Леонідович

Лікар-Ендоскопіст

Відгуки наших клієнтів

Нам не потрібно розповідати про себе, адже замість нас це робите ви. Ми сумніваємось, що є кращі відгуки про проктологію у Тернополі. Кожен задоволений пацієнт, це ще одна причина ставати кращими та виконувати свою роботу на 200%. Гляньте, як їх багато! Чому б і вам не стати одним з них?

Катерина

31.01.2021 в 18:42
Лікуючий лікар: Шпадик Аліна Олегівна

"Довго вагалася зі зверненням до лікаря,але моя проблема так допекла,що відтягувати вже не було куди.Звернувшись у дану клініку до лікаря Аліни Олегівни ,позбулася своєї проблеми методом консервативного (правильного)лікування ,швидко та безболісно.Дуже задоволена людяністю та компетентністю свого лікаря, а також привітною та доброзичливою атмосферою у клініці!Однозначно рекомендую до відвідування!"

Петро

06.05.2020 в 15:07

"Дякую Вам, що допомогли вилікувати мій недуг. Лікував лікар-проктолог Ігор Юрійович, тому можу рекомендувати його як хорошого та чуйного лікаря."

Анна

01.12.2019 в 14:23
Лікуючий лікар: Шпадик Аліна Олегівна

"Лікувала у цій проктології свою маму. Дуже вдячна всьому персоналу за уважність, дбайливе ставлення, доброту та професіоналізм. У проктології дуже чисто. Все, з ким довелося спілкуватися за ці дні від хірургів до санітарок - найвищі оцінки і щира подяка! Велике спасибі всім Вам!"

Інші послуги клініки

Серйозні проблеми потребують виважених рішень. Не ризикуйте, і не переплачуйте. Зверніться із вашою проблемою до професіоналів, адже у нас не лише ефективне та безболісне лікування, а й найприємніші ціни проктології у Тернополі.

Запис на прийом проктолога

З радістю відповімо на всі ваші запитання, проконсультуємо, та порадимо оптимальний план лікування. Зв’язатися із амбулаторією можна у будь-який зручний для вас спосіб: телефон, e-mail чи мессенджер.

Записатись через месенджер: