viber
8 років досвіду

у лікуванні проктологічних хвороб

більше 4000 задоволених

і саме головне здорових клієнтів

33 сертифікати

у наших лікарів - проктологів

Запис на лікуваня

 • Термін: від 1-3 дні(-в)

З радістю відповімо на всі ваші запитання, проконсультуємо, та порадимо оптимальний план лікування. Зв’язатися із амбулаторією можна у будь-який зручний для вас спосіб: телефон, e-mail чи мессенджер.

Записатись через месенджер:

Лікуваня внутрішнього геморою

Геморой проктологічне захворювання, що вражає прямокишечні вени. Їх стінки з часом стають тоншими, формуються випинання. Все це, при відсутності терапії створює дуже сприятливі умови до ускладнень. Щоб цього не відбулося дуже важливо своєчасно виявити його та розпочати боротьбу з ним. Ціна на лікування внутрішнього геморою 1, 2, 3 ступеня буде залежати від тяжкості недуги, стадії загущення. А також виду діагностичних процедур, що необхідно буде пройти хворому типу терапії, що призначе лікар.

В яких видах може формуватися

В медицині геморой ділиться на:

 • Зовнішній. Випадок, коли вузли розташовуються за межами сфінктера.
 • Внутрішній. Шишки локалізуються всередині, вище рівня розположення ректального сфінктера.
 • Змішаний. Випадок, коли перший та другий тип поєднуються.

Левова частка населення страждає на внутрішній геморой. Причому більшість з них навіть не підозрюють про це. Оскільки хвороба на початкових стадіях нічим себе не проявляє.

Причини, що провокують формування

Як вилікувати внутрішній геморой назавжди знають спеціалісти клініки Private proctology. В них для цього є все необхідне: медприпарати, обладнання, діагностична апаратура, висококваліфіковані фахівці. Читачам буде корисна інформація про те, що провокує розвиток недуги:

 • значні фізичні навантаження;
 • період виношування дитини;
 • моторика кишківника порушується у особи, що надмірно споживає алкоголь;
 • небалансований раціон, де гострі, копчені, занадто солоні, борошняні виробі складають основну частині меню;
 • атрофія м’зових тканин малого тазу;
 • зміни в організму пов’зані з віком; неохайність;
 • часті та затяжні закрепи (вони спричиняють дуже великий тиск, що давить на стінки сфінктера);
 • наявність новоутворень всередині шлунково-кишкового тракту;
 • нервові потрясіння, стреси;
 • наявність кишкової інфекції, яка вражає слизову оболонку в прямій кишці, викликаючи тим самим запальні процеси в гемороїдальних вузлах.

Як проявляє себе хвороба

Ефективні методи лікування внутрішнього геморою існують і їх багато. Тут важливо установити ступень розвитку недуги, тяжкість перебігу. Тільки після цього фахівець підбере для хворого найбільш дієву методику. Зрозуміти, що існує проблема людина зможе, якщо відчує на собі:

 • інтенсивний свербіж в зоні ректального сфінктера;
 • виділення слизу, гною чи крові під час випорожнень;
 • постійне відчуття, що кишечник не зовсім випорожнився відчуття наявності стороннього тіла чи предмета в середині прямої кишки;
 • хвороба в дуже тяжких ступенях супроводжується болісними відчуттями;
 • кровотеча із заднього проходу при випорожненнях чи без них (в залежності від ступеня тяжкості хвороби).

Якщо хоча б один із симптомів людина на собі відчуває треба негайно звернутися до лікаря за консультацією або, можливо, і діагностикою організму на предмет формування внутрішнього геморою.

Діагностика пацієнта

Оскільки симптоматика при внутрішньому геморої проявляється не відразу, тобто явно не виражається, першооснові способи діагностування передбачають.

Це огляд, за допомогою спецприладу (аноскопа), стану стінок в кишківнику. Цим способом лікар має можливість диференціювати тип хвороби, стадію перебігання, визначити схему, метод та курс лікування внутрішнього геморою.

Ректороманоскопію

Спосіб, що дає можливість оцінювати стан кишки на відстані приблизно 25 см від ректального сфінктера. А також забору матеріалу (біопсія) для подальшого обстеження. Методику часто застосовують в діагностиці онкозахворювань. Процедура потребує підготовки організму в вигляді дотримання дієти, ретельної очистки кишківника.

Рентгенографія та іригоскопія

Маніпуляції передбачають введення контрасту для того, щоб клінічна картинка буда максимально правдива та чітка. Цими способами визначається вид хвороби, ступінь тяжкості та доцільність проведення хірургічного втручання.

Крім цих інструментальних методик в нашій клініці пацієнти обов’язково проходять пальцеве обстеження. Проводить його лікуючий фахівець.

Лікування внутрішнього геморою в Тернополі

Терапія, що застосовується в Private proctology може бути консервативною, малоінвазійною або оперативною. При будь-якому лікуванні хворі зобов’язані дотримуватись рекомендацій лікаря щоб запобігти розвитку ускладнень. Оперативне лікування застосовується на останніх стадіях перебігу недуга. Жінкам, що дають згоду на це треба добре подумати, чи мають вони бажання народжувати дітей в подальшому. Ця умова пояснюється тим, що ризик рецидиву буде завжди високим. Показниками для хірургічного втручання являються:

 • Вже сформовані ускладнення, що спричинив внутрішній геморой людині.
 • Дуже часті запальні процеси.
 • Добровільне бажання хворого назавжди позбутися проблеми.
 • Випадки, коли консервативне лікування виявились неефективними.

Сучасні методи лікування внутрішнього геморою – це не тільки використання малоінвазійних методів. Сучасна фармакологія пропонує дуже дієві медичні препарати:

 • Флеботонічні. Застосовуються в патогенній терапії, зміцнюють тонус стінок в прямокишечних венах. Сприяють подовженню періоду ремісії. Тривалість лікування – декілька місяців підряд.
 • Протизапальні нестероїдні. Призначаються для пригніченні гострих запальних процесів, нівелюють біль.
 • Проносна група. Необхідна хворим для нормалізації стільця, попередження прогресування недуги. Препарати можуть опосередковано зменшувати інтенсивність больового синдрому особливо в менти випорожнення.
 • Антикоагулянти. Група препаратів, що попереджують формування тромбозів, зменшують ступінь риску їх розвитку.

В випадках коли прийом ректальних препаратів очікуваного результату не дав. Фахівець призначає або оперативне втручання або: кріптотерапію, інфрачервону фотокоагуляцію, склеотерапію або іншу сучасну методику.

Наші лікарі - наша гордість

Ми не знаємо хто з наших лікарів заслуговує найбільшої похвали, проте ми із впевненістю можемо сказати, що у нас працюють найкращі проктологи у Тернополі. Не ризикуйте своїм здоров’ям - довіртеся приватній проктологічній амбулаторії, довіртеся професіоналам!

Чернюк Назарій Геннадійович

Лікар-уролог

Зварич Олександр Богданович

Лікар-Хіруг, Проктолог

Мельник Орест Ігорович

Лікар-хірург, флеболог, лікар УЗД

Шпадик Аліна Олегівна

Лікар-проктолог

Буцкін Володимир Леонідович

Лікар-Ендоскопіст

Відгуки наших клієнтів

Нам не потрібно розповідати про себе, адже замість нас це робите ви. Ми сумніваємось, що є кращі відгуки про проктологію у Тернополі. Кожен задоволений пацієнт, це ще одна причина ставати кращими та виконувати свою роботу на 200%. Гляньте, як їх багато! Чому б і вам не стати одним з них?

Валентина

23.11.2021 в 16:14
Лікуючий лікар: Шпадик Аліна Олегівна

"Дуже задоволена, що зупинила свій вибір на саме на "Приватній проктологіі"! Якщо раніше перед прийомом лікаря-проктолога потрібно було налаштовуватися безліч днів, то завдяки Аліні Олегівні все проходить комфортно, без жодних "незручних" моментів. На прийомі одразу стає зрозуміло, що потрапив в руки кваліфікованого спеціаліста. Обгрунтоване лікування, жодних лишніх призначень чи процедур! Дякую Аліні Олегівні за її професіоналізм та щиро рекомендую дану клініку!"

Світлана

25.05.2020 в 10:46

"Дякую Ігорю Юрійовичу, що допоміг вилікувати внутрішній геморой. Лікування пройшло практично безболісно. Рекомендую"

Ніна

28.04.2020 в 09:04
Лікуючий лікар: Шпадик Аліна Олегівна

"Проктолог Шпадик Аліна Олегівна допомогла мені позбутися від проблеми, яка протягом місяця не давала мені спокою. Прийом мені сподобався, хоча йшла з побоюванням, зустрів адміністратор з посмішкою. Лікар провів прийом дуже делікатно і уважно. Операція пройшла добре. Я залишилася задоволена, тому рекомендую цю проктологію та лікаря-проктолога Аліну Олегівну!"

Андрій

09.09.2019 в 14:05

"Лікував у цій клініці внутрішній геморой, а саме у лікаря Білозецького Ігоря, хочу виразити подяку та із впевненістю сказати що він професіонал своєї справи"

Інші послуги клініки

Серйозні проблеми потребують виважених рішень. Не ризикуйте, і не переплачуйте. Зверніться із вашою проблемою до професіоналів, адже у нас не лише ефективне та безболісне лікування, а й найприємніші ціни проктології у Тернополі.

Запис на прийом проктолога

З радістю відповімо на всі ваші запитання, проконсультуємо, та порадимо оптимальний план лікування. Зв’язатися із амбулаторією можна у будь-який зручний для вас спосіб: телефон, e-mail чи мессенджер.

Записатись через месенджер: