viber
8 років досвіду

у лікуванні проктологічних хвороб

більше 4000 задоволених

і саме головне здорових клієнтів

33 сертифікати

у наших лікарів - проктологів

Запис на лікуваня

 • Термін: від 1 дні(-в)

З радістю відповімо на всі ваші запитання, проконсультуємо, та порадимо оптимальний план лікування. Зв’язатися із амбулаторією можна у будь-який зручний для вас спосіб: телефон, e-mail чи мессенджер.

Записатись через месенджер:

Лікування тріщин в анальному отворі апаратом Сургітрон

Наука проктологія розвивається стрімко завдяки цьому появляються нові методики лікування геморою та тріщини в анальному отворі. Про такі проблеми в здоров’ї також говорять не пошепки.

Малі хірургічні втручання займають лідируючі позиції оскільки зарекомендували себе як найбільш дієві. Проводяться просто, не провокують розвиток ускладнень, сприяють швидкому заживленню ран.

Лікування анальних тріщин апаратом Сургітрон в Тернополі

Використовуються не тільки в проктології, а і в:

 • гінекології;
 • хірургії лицьової області-тобто косметології;
 • дерматології.

Це можна пояснити високою ефективністю методики. Відсутністю розвитку ускладнень, швидкому заживленню ран. Безопераційне лікування анальних тріщин радіохвильовою методикою здійснюється за допомогою апарата Сургитрон.

Це пристрій, що маже продукувати електрику в високочастотні магнітні радіохвилі. За рахунок електродів впливають на м’язові тканини. Діють за принципом переформування (перебудови) радіо хірургічної ексцизії.

Консервативне лікування анальних тріщин та техніка з використанням апарату Сургітрон вважаються одними із самих прогресивних методик позбавлення недугу.

Алгоритм дій

Принцип впливу радіохвиль, продукованих апаратом, базується на використанні випромінення, що під дією температури провокує випаровування вологи цитоплазматичної етіології, що супроводжується збільшенням температури на клітковому рівні:

 • Тобто це безконтактне хірургічне втручання завдяки залученню енергетичного імпульсу, шо спричиняє руйнування хвороботворних клітин.
 • Деструкцію тканин під дією електродів хірурга називають розрізом. Тканини, на які влив хвиль не спрямовується ніяк не страждають.
 • Електрод не нагрівається, що свідчить про відсутність риску отримати опіки в прилеглих тканинах.
 • Висікання патологічно зміненої зони відбувається виключно в зонах, вражених патологією. Травмування здорових тканин мінімальне. Рубцювання та запальні процеси в післяопераційному періоді відсутні.

Ціна на лікування анальних тріщин буде озвучена пацієнту після проходження всіх діагностичних процедур, забору лабораторних, інформативної бесіди з фахівцем, що береться за лікування.

Переваги використання лікування апаратом Сургітрон

Перелік переваг методика має, самі основні з них:

 • Втручання проводиться виключно в умовах амбулаторії, госпіталізація не потребується.
 • Після оперативного втручання немає реабілітації, пацієнт спроможний буде виконувати всі операції і роботи, що виконував до втручання.
 • Лист непрацездатності відкривати нема потреби, оскільки процедура займає мало часу – всього декілька годин.
 • Процедура цілком безболісна, не передбачає масивних крововтрат.

Протипоказання

Від втручання по цій технології слід тимчасово або повністю відмовитись:

 • Особам в яких діагностовано наявні запальні процесі в області ректального сфінктера.
 • Хворі в яких запалення визвано інфекцією.
 • Пацієнти з сахарним діабетом.
 • Людям в яких виявлені онкологічні патології.

Переваги вибору саме цього методу лікування

 • виконання процедури в клінічному закладі, що нівелює ризик попадання в організм сторонньої інфекції;
 • швидке виконання операції;
 • рана не потребує вшивання;
 • маніпуляція безпечна для здоров’я пацієнтів;
 • зона втручання дуже швидко загоюється.
 • риски розвитку некрозів зводиться до мінімуму.
 • ускладнення найчастіше за все не формуються.
 • пацієнти дуже швидко повертаються до звичного режиму життя.
 • кровотечі фактично виключаються.
 • період відновлення – дуже короткий.

Із мінусів – велика ціна процедури. На жаль поки що не кожний хворий сміло зможе замовити услугу. З кожним роком вода зменшується, але не так швидко як би того хотілось, але переваги, що супроводжують клієнта після обслуговування – варті того, щоб заплатити за неї. Адже річ ведеться про здоров’я людини. А воно – безцінне.

Наші лікарі - наша гордість

Ми не знаємо хто з наших лікарів заслуговує найбільшої похвали, проте ми із впевненістю можемо сказати, що у нас працюють найкращі проктологи у Тернополі. Не ризикуйте своїм здоров’ям - довіртеся приватній проктологічній амбулаторії, довіртеся професіоналам!

Чернюк Назарій Геннадійович

Лікар-уролог

Зварич Олександр Богданович

Лікар-Хіруг, Проктолог

Мельник Орест Ігорович

Лікар-хірург, флеболог, лікар УЗД

Шпадик Аліна Олегівна

Лікар-проктолог

Буцкін Володимир Леонідович

Лікар-Ендоскопіст

Відгуки наших клієнтів

Нам не потрібно розповідати про себе, адже замість нас це робите ви. Ми сумніваємось, що є кращі відгуки про проктологію у Тернополі. Кожен задоволений пацієнт, це ще одна причина ставати кращими та виконувати свою роботу на 200%. Гляньте, як їх багато! Чому б і вам не стати одним з них?

Андрій Прокопенко

14.08.2021 в 08:28

"Проблема була геморой більше року, після чого зробивши операцію в києві апаратом Лонго проблема зовсім не пропала і мучила мене ще півтора року, після цих мук я боявся наважитись зробити це ще раз, але жити постійно з білью нереально, тому дякувати богу я знайшов цю клініку а саме Лікаря Білозецького Ігора Юрійовича який в перше відвідування підтримав і сказав що ми вирішемо цю проблему, коли прийшов день робити операцію медсестра сказала що немає кисню і загального наркозу неможливо зробити, це було страшно але я наважився йти на операцію без загально наркозу бо чекати ще пару днів було неможливо, І ЦЕ було краще ніж під загальним, настільки легше відходити нічого не болить і ти в свідомості, але перетерпіти наступні два тижні потрібно, від цього не подінешся. Тому хочу Вам порекомендувати саме цього Лікаря який повернув моє нормальне життя.
ДЯКУЮ Ігор Юрійович за вашу професійну поміч"

Микола

24.09.2019 в 14:13
Лікуючий лікар: Шпадик Аліна Олегівна

"Ніколи не відкладаєте лікування, думаючи що це пройде само, саме так я зробив, добре що лікарі тут кваліфіковані і відразу порадили пройти процедуру та в кінцевому результаті вилікували мене. За це я їм і дуже вдячний і рекомендую їх."

Інші послуги клініки

Серйозні проблеми потребують виважених рішень. Не ризикуйте, і не переплачуйте. Зверніться із вашою проблемою до професіоналів, адже у нас не лише ефективне та безболісне лікування, а й найприємніші ціни проктології у Тернополі.

Запис на прийом проктолога

З радістю відповімо на всі ваші запитання, проконсультуємо, та порадимо оптимальний план лікування. Зв’язатися із амбулаторією можна у будь-який зручний для вас спосіб: телефон, e-mail чи мессенджер.

Записатись через месенджер: