viber
8 років досвіду

у лікуванні проктологічних хвороб

більше 4000 задоволених

і саме головне здорових клієнтів

33 сертифікати

у наших лікарів - проктологів

Запис на лікуваня

 • Термін: від 1 дні(-в)

З радістю відповімо на всі ваші запитання, проконсультуємо, та порадимо оптимальний план лікування. Зв’язатися із амбулаторією можна у будь-який зручний для вас спосіб: телефон, e-mail чи мессенджер.

Записатись через месенджер:

Лікування зовнішнього геморою апаратом Сургітрон

Апарат Сургітрон – електроний прилад, випромінюючий радіохвилі (високої частоти), що широко використовуються в хірургії. Завдяки дії цих хвиль лікарям вдається робити безконтактні розрізи на м’язових тканинах різнобічних внутрішніх органів. Розрізи робляться без будь-якого людського вручання. При проведенні розрізу пацієнт практично не відчуває печіння та болю оскільки в цей час відбувається стимуляція в нервових закінченнях.

Таке безопераційне лікування зовнішнього геморою проктологи вважають найбільш безпечним та ефективним. Закипання хворих тканин, а саме так хірурги називають кінцевий ефект, після процедури починає розпадатися за рахунок виділення власної енергії.

Лікування зовнішнього геморою  апаратом Сургітрон в Тернополі – суть і особливості

Радіохвильове втручання та обробка хворих тканин ніяким боком не торкається здорової м’язової маси. Тобто апарат діє точково, саме на ті зони, куди спрямовані радіохвилі. Данна тактика лікування зовнішнього геморою у вагітних не використовується ця категорія пацієнтів входить в пункт протипоказань.

По великому рахунку операція унікальна тим, «ріже без використання ножа». Це насамперед застерігає пацієнта від переляку при виді хірургічного скальпеля. Ризик появи кровотеч – практично відсутній. Правда, великі гемороїдальні вузли без крововтрат висікти не вдасться. Але вони будуть мінімальними.

При розтинанні шишок (вапоризиції) одномоментно відбувається ще й «спайка» судин. Якраз вона і відповідає за зниження ризику виникнення ускладнень та масивних кровотеч.

Радіохвилі, дбайливо проходячи по судинам, запаюють їх. Ця особливість і робить лікування унікальним, дієвим та одним із найбільш поширеним. Опіки пацієнти не отримують при процедурі, що застерігає організм (а саме зону обробітку) ризикам формування запалень.

Радіо ніж ледь-ледь торкається тканин, розсікаючи її щадно. Проктологи вважають, що безконтактні методи внутрішнього втручання прискорюють одужання та відновлення тканин. Процеси загоєння пришвидшуються, ризики розвитку ускладнень – зменшуються.

Випадки, в яких потрібно використання апарату

Проктологія рекомендує використовувати Сургітрон для:

 • висічення геморагічних вузлів, розташованих зовні;
 • лікування геморою в різних ступенях розвитку;
 • розтинів гострих підшкірних парапроктитів;
 • лікування тріщин в анальному отворі;
 • висіченні анальних папілом, торочок бахрома та кандилом;
 • доброякісних пухлин та новоутворень в зоні прямої кишки.

Вся етапність проведення оперативного втручання схожа з класичною, тільки в нашому випадку замість хірургічного скальпеля використовуються високочастотні радіохвилі.

Протипоказання до використання

Забороняється використовувати радіохвильове лікування при:

 • вагітності у жінок;
 • наявності хвороб онкологічної етіології;
 • епілепсії;
 • гострих стадіях перебігу геморою;
 • сахарному діабеті.

Ще одне протипоказання наявність в організмі кардіостимуляторів.

Як слід поводитись після операції

Догляд за зоною втручання нескладний прооперований спроможний в домашні умовах всі маніпуляцій виконати самостійно. Тобто лікарняного догляду, чи послуги накладальниці пацієнт не потребує.

Рану рекомендують обробляти мазь «Левоміколь» та другі засоби, спрямовані на прискорення регенерації м’язових тканин. Окрім обробки зони втручання пацієнти повинні слідкувати за дотриманням особистої гігієни. Догляд, як за ранами, так і за особистою гігієною повинен здійснюватися щодня.

В перші часи доби після операції прооперованому забороняється довго сидіти, відмовитись від всіх фізичних навантажень. Якщо виконувати рекомендації лікарів в повному обсязі та послідовності, рани загоються дуже швидко.

Переваги використання Сургітрона в проктології

Апарат має перелік переваг, з якими слід ознайомити:

 • використання радіохвиль в оперативному втручанні нівелює біль, оскільки апарат не впливає (не зачіпає) чутливі до болю рецептори;
 • «холодний радіо ніж» дає можливість різати вузол точково, не зачіпаючи здорові тканини;
 • ціна на лікування зовнішнього геморою апаратом в нашому закладі нижча чим у конкурентів, що не може не радувати наших потенціальних клієнтів;
 • регенерація проходить швидше, чи зазвичай;
 • високочастотні радіохвилі дозволяють знешкоджувати виключно шкідливі мікроорганізми, що нівелює потрапляння хвороботворних мікроорганізмів повторно;
 • апарат повністю виключає утворення опіків, що ускладнюють заживленню ран;
 • післяопераційні рубці після маніпуляції не утворюються.

До списку мінусів можна віднести тільки перелік протипоказань щодо використання маніпуляції.

Наші лікарі - наша гордість

Ми не знаємо хто з наших лікарів заслуговує найбільшої похвали, проте ми із впевненістю можемо сказати, що у нас працюють найкращі проктологи у Тернополі. Не ризикуйте своїм здоров’ям - довіртеся приватній проктологічній амбулаторії, довіртеся професіоналам!

Чернюк Назарій Геннадійович

Лікар-уролог

Зварич Олександр Богданович

Лікар-Хіруг, Проктолог

Мельник Орест Ігорович

Лікар-хірург, флеболог, лікар УЗД

Шпадик Аліна Олегівна

Лікар-проктолог

Буцкін Володимир Леонідович

Лікар-Ендоскопіст

Відгуки наших клієнтів

Нам не потрібно розповідати про себе, адже замість нас це робите ви. Ми сумніваємось, що є кращі відгуки про проктологію у Тернополі. Кожен задоволений пацієнт, це ще одна причина ставати кращими та виконувати свою роботу на 200%. Гляньте, як їх багато! Чому б і вам не стати одним з них?

Kevin Lee

06.09.2021 в 21:06
Лікуючий лікар: Шпадик Аліна Олегівна

"Very professional service "

Стецюк Юрій

02.03.2021 в 21:02

"Приватна Проктологія допомогла мені вирішити проблему, яку не змогли вирішити в державних лікарнях міста Тернополя . Лікарі приватної проктології є професіоналами своєї справи , привітний персонал , прекрасний сервіс . Особливо задоволений своїм лікуючим лікарем Білозецьким Ігорем Юрійовичем. Велике Вам спасибі за безболісне і швидке вирішення проблеми. Я радий, що обрав саме цю приватну Проктологію. Тільки позитивні враження . Рекомендую усім."

Надія Гаврон

23.10.2020 в 15:38
Лікуючий лікар: Шпадик Аліна Олегівна

"Як завжди, ми спочатку займаємося самолікуванням, а вже коли не бачимо результату, звертаємося до лікарів - "допоможіть....., зробіть щось....". Так і я. Налякалася, що ситуація погіршилася і швиденько почала шукати клініку. За порадою знайомого записалася на огляд, хоча фізично вона не могла швидко мене прийняти, зате в телефонному режимі проконсультувала, надала рекомендації та заспокоїла. На огляді проблему вирішили за "5хв" і безболісно, це взагалі супер. Чудова атмосфера, привітний персонал та професіоналізм лікарів цієї клініки на високому рівні ... Усім вдячна!"

Світлана

23.06.2020 в 15:49

"Дуже хороший лікар. Делікатний та професійний підхід. Моя проблема вирішена"

Зоряна

01.06.2020 в 12:33
Лікуючий лікар: Шпадик Аліна Олегівна

"Лікувала у цій клініці зовнішній геморой. Лікуючий лікар все зробив делікатно, лікування пройшло добре. Рекомендую"

Рома

21.05.2020 в 18:45
Лікуючий лікар: Шпадик Аліна Олегівна

"Лікував у клініці геморой у Білозецького Ігоря. Хочу виразити подяку за делікатну та безболісну роботу"

Маргарита

13.05.2020 в 18:08
Лікуючий лікар: Шпадик Аліна Олегівна

"Доброго дня. Хочу подякувати приватній проктології за те, що швидко та якісно вилікували мій геморой. Перед прийомум я переживала, але все пройшло добре. Тому рекомендую цю клініку!"

Ярослав

05.10.2019 в 14:11

"Велика подяка за професійне та чуйне лікування. Із впевненістю можу рекомендувати цю проктологію!"

Інші послуги клініки

Серйозні проблеми потребують виважених рішень. Не ризикуйте, і не переплачуйте. Зверніться із вашою проблемою до професіоналів, адже у нас не лише ефективне та безболісне лікування, а й найприємніші ціни проктології у Тернополі.

Запис на прийом проктолога

З радістю відповімо на всі ваші запитання, проконсультуємо, та порадимо оптимальний план лікування. Зв’язатися із амбулаторією можна у будь-який зручний для вас спосіб: телефон, e-mail чи мессенджер.

Записатись через месенджер: