viber
8 років досвіду

у лікуванні проктологічних хвороб

більше 4000 задоволених

і саме головне здорових клієнтів

33 сертифікати

у наших лікарів - проктологів

Запис на лікуваня

 • Термін: від 1-3 дні(-в)

З радістю відповімо на всі ваші запитання, проконсультуємо, та порадимо оптимальний план лікування. Зв’язатися із амбулаторією можна у будь-який зручний для вас спосіб: телефон, e-mail чи мессенджер.

Записатись через месенджер:

Безопераційне лікування геморою

Недугом, якого багато хто соромиться являється геморой. Люди до останнього теплять всі неприємні моменти, які він спричиняє. Займаються самолікуванням, стараються під різними приводами уникати візиту до лікаря.

Все це даремно! Сучасна медицина розробила, та з успіхом втілює безліч дієвих методик – безопераційне лікування, ціна послуги в нашому центрі, вказана на сайті. Але це не остаточна сума, повна буде встановлена після консультації з фахівцем, проходження всіх діагностичних та лікарняних обстежень. Медики повинні підтвердити або спростувати діагноз. Виявити стадію та тип геморою.

Причини появи

Геморой відразу не появляється, він поступово розвивається, якщо людина:

 • веде малоактивний спосіб життя;
 • тривалий час займає положення – сидячи;
 • займається тяжким фізичним трудом;
 • часто зловживає алкоголем неправильно харчується;
 • страждає хронічними закрепами.

У жінок дуже часто він з’являється після пологів.

Сутність геморою

Захворювання носить запальний характер, супроводжується розвитком гемороїдальних вузлів, що формуються в кінцевій області прямої кишки, венах, а також в зоні анального отвору. Гемороїдальна шишка – куляста складка (мішечок), здуття, утворене із-за розтяжки стенозної тканини. В стадіях загострення повністю наповнюється кров’ю.

Має два типи розвитку:

 • Внутрішню. Вузли локалізуються далеко всередині кишки відносно ануса. Внутрішній геморой неможливо виявити візуально.
 • Зовнішня. В цьому випадку вузол розташовується біля ануса. Його дуже гарно видно при огляді.

Хронічні стадії – це характерна клінічна картина захворювання. В латентному стані мають вигляд стенозної складки, в стадії загострення дуже болять та кровоточать.

Стадії формування

Видалення геморою без операції можливо виконати швидко і назавжди, якщо в людини не діагностовано геморой на початкових стадіях. Чим більше запущена хвороба, тим складніше буде її вилікувати. Існує 4 стадії розвитку:

 • I-ій стадії характерні: наявність кровотечі із заднього проходу, почуття дискомфорту. Вузли збільшуються в розмірах, але не випадають із ануса.
 • II-ій: можуть спостерігатись випадання шишок, особливо після дефікації. Вправлять їх можливо самостійно. Може супроводжуватися кровотечою та свербінням.
 • III-ій: характерні виділення у вигляді слизу, крові. Вузли випадають частіше навіть при незначному напружені, вправлянню піддаються.
 • IV-ій: властиве випадання вузлів навіть коли людина займає лежаче положення.

Кров’яні виділення часті та рясні, пацієнт відчуває сильний біль та свербіж. В цій стадії вузли самостійно вправити вже неможливо, до того ж вони часто защемляються, можливе формування тромбозу. Методика лікування підбирається спеціалістом з врахуванням ступені тяжкості, стадії розвитку патології та особливостей організму. Але після того, як пацієнт пройде доскональне дослідження.

Безопераційне лікування геморою в Тернополі – сучасні методики, особливості та переваги

Сучасні малоінвазивні методи лікування геморою допомагають ефективно позбавити людину від нестепного болю та дискомфорту, що неабияк впливає на якість життя. Така терапія базується на використанні фізичних маніпуляцій, прийому медпрепаратів, направлених на припинення живлення вузлів кров’ю с подальшою їх атрофією.

В цю групу входить декілька технологій:

 • електрокоагуляція;
 • інфрачервона фотокоагуляція;
 • дезартерізація;
 • лігування латексними кільцями;
 • склеротерапія;
 • кріодеструкція.

В залежності від стадії тяжкості та формування, лікар вибирає найбільш дієвий спосіб позбавлення пацієнта від недуги.

Малоінвазивна терапія має багато переваг, основні перерахуємо списком:

 • Частота рецидивів – дуже низька.
 • Ефективність – висока.
 • Лікування пацієнт може проходити амбулаторно.
 • Ускладнень фактично не виникає.
 • Процедура абсолютно безболісна.
 • Техніка виконання – дуже проста.

Найбільш дієві методики на яких стадіях використовуються

Консервативне лікування геморою (медикаментозне)може бути ефективним на початку формування недуги та в недуже незапущених стадіях. У випадках, коли час втрачений більш дієвою терапією вважається саме малоінвазивні методики лікування. Частіше других використовуються слідуючі способи.

Інфрачервона фотокоагуляція

Призначається хворим на геморой I-ї та I I-ї стадій. Коли вузли мають ще невеликий розмір. Методика базується на використанні інфрачервоних променів, що вводяться в ніжку шишки, спрямованих на судину, що живить вузол.

Тепловим впливом його обробляють на протязі декількох секунд. Кількість втручань – до 6 точок на судину. Після такої «обробки» в судині відбувається склероз та коагуляція.

За один сеанс лікар може видалити не біль ніж 3 вузли. Якщо в цьому буде необхідність – процедура повторюється наново через 2 неділі після першого сеансу.

Склеротерапія

Призначається пацієнтам, яким дошкуляють часті кровотечі. Показана в випадках, коли вузли ще не випадають із заднього проходу. Методика базується на введенні (шприцом) в судину препарата, що блокує живлення кров’ю, провокує формування склерозу. Вузли спочатку зменшуються в розмірах аж до стадії рубцювання.

За одну маніпуляцію лікарю можна використати склеротерапію не біль ніж на 2-х гемороїдальних вузлах. Повторний візит до лікаря можливий не раніш чим за 2 неділі. За цей час запальні процеси повністю припиняються.

Цю методику лікарі часто використовують і на IV-ій стадії формування. Але не з ціллю позбавлення хворого від недуги, а для припинення кровотечі, перед хірургічним втручанням.

Латексне лігування

Дуже просте та дієве лікування геморою. Спосіб полягає в тому, що кожну ніжку гемороїдального вузла перев’язують латексним кільцем. Кількість кілець залежить від стадії тяжкості хвороби та розміру самого вузла. Маніпуляція виконується за допомогою лігатора.

Після накладки кілець доступ крові до вузла припиняється. В результаті чого він поступово відмирає, а організм хворого його відторгає. Тривалість одного сеансу становить приблизно 20 хвилин часу. За одне відвідування можна обробити лише одну шишку.

Методику часто використовують на пізніх стадіях формування хвороби.

Не слід впадати в паніку, якщо у вас діагностований геморой в клініці Private proctology вам завжди раді будуть допомогти, якщо ви звернетесь до нас. Заклад забезпечений всіма сучасними засобами та обладнанням по боротьбі з цим захворюванням.

Наші лікарі - наша гордість

Ми не знаємо хто з наших лікарів заслуговує найбільшої похвали, проте ми із впевненістю можемо сказати, що у нас працюють найкращі проктологи у Тернополі. Не ризикуйте своїм здоров’ям - довіртеся приватній проктологічній амбулаторії, довіртеся професіоналам!

Чернюк Назарій Геннадійович

Лікар-уролог

Зварич Олександр Богданович

Лікар-Хіруг, Проктолог

Мельник Орест Ігорович

Лікар-хірург, флеболог, лікар УЗД

Шпадик Аліна Олегівна

Лікар-проктолог

Буцкін Володимир Леонідович

Лікар-Ендоскопіст

Відгуки наших клієнтів

Нам не потрібно розповідати про себе, адже замість нас це робите ви. Ми сумніваємось, що є кращі відгуки про проктологію у Тернополі. Кожен задоволений пацієнт, це ще одна причина ставати кращими та виконувати свою роботу на 200%. Гляньте, як їх багато! Чому б і вам не стати одним з них?

Ігор

30.11.2021 в 20:58

"Скажу чесно:навіть якщо це нікому не сподобаеться.Мені 47,але ніколи я з такими проблемами я не мав справи.Тобто -перший раз.Сервіс-як у європі,відношення-супер,ціна-адекватна.Та головне-лікар та персонал хороший."

Станіслав

11.05.2020 в 19:45
Лікуючий лікар: Шпадик Аліна Олегівна

"Дуже дякую лікарям і клініці, що змогли прийняти мене на прийом і допомогти вирішити мою "делікатну проблему"."

Степан

30.04.2020 в 16:56

"Дякую Ігорю Юрійовичу за швидке лікування моєї проблеми. Перед лікуванняв лікар все розказує та доступно пояснює, дякую Вам дуже!"

Роксолана

03.12.2019 в 14:02
Лікуючий лікар: Шпадик Аліна Олегівна

"Професійні лікарі, прийнятні ціни, дякую велике. Вилікували мій недуг, із спокоєм можу рекомендувати."

Інші послуги клініки

Серйозні проблеми потребують виважених рішень. Не ризикуйте, і не переплачуйте. Зверніться із вашою проблемою до професіоналів, адже у нас не лише ефективне та безболісне лікування, а й найприємніші ціни проктології у Тернополі.

Запис на прийом проктолога

З радістю відповімо на всі ваші запитання, проконсультуємо, та порадимо оптимальний план лікування. Зв’язатися із амбулаторією можна у будь-який зручний для вас спосіб: телефон, e-mail чи мессенджер.

Записатись через месенджер: