viber
8 років досвіду

у лікуванні проктологічних хвороб

більше 4000 задоволених

і саме головне здорових клієнтів

33 сертифікати

у наших лікарів - проктологів

Запис на лікуваня

  • Термін: від 1 дні(-в)

З радістю відповімо на всі ваші запитання, проконсультуємо, та порадимо оптимальний план лікування. Зв’язатися із амбулаторією можна у будь-який зручний для вас спосіб: телефон, e-mail чи мессенджер.

Записатись через месенджер:

Сигмоскопія - огляд прямої та сигмовидної кишки до 30см. У нашій клініці сигмоскопію проводимо одноразовими сигмоскопами Haine(Німеччина). Сигмоскопія дає можливість оцінити стан слизової оболонки, виявити локалізацію, розмір новоутворів у прямій та сигмовидній кишці. Вона є рекомендованою усім пацієнтам, які звернулись за допомогою з приводу проктологічної патології. Сигмоскопія навідміну від колоноскопії є щаднішою(абсолютно безболісною). Тривалість обстеження до 5хв. За допомогою сигноскопії можна виявити:

  • Поліпи прямої та сигмовидної кишки.
  • Пухлині утвори.
  • Зпальні захворювання прямої та сигмовидної кишки.

Способи обстеження товстої та прямої кишки в Тернополі

Причини по яким треба негайно звернутись до лікаря для проведення сигмоскопії:

  • Біль внизу живота.
  • Закрепи або проноси.
  • Вздуття живота.
  • Наявність крові, слизу чи гною в калових масах.
  • Тинезми, відчуття важкості в прямій кишці.

Наші лікарі - наша гордість

Ми не знаємо хто з наших лікарів заслуговує найбільшої похвали, проте ми із впевненістю можемо сказати, що у нас працюють найкращі проктологи у Тернополі. Не ризикуйте своїм здоров’ям - довіртеся приватній проктологічній амбулаторії, довіртеся професіоналам!

Чернюк Назарій Геннадійович

Лікар-уролог

Зварич Олександр Богданович

Лікар-Хіруг, Проктолог

Мельник Орест Ігорович

Лікар-хірург, флеболог, лікар УЗД

Шпадик Аліна Олегівна

Лікар-проктолог

Буцкін Володимир Леонідович

Лікар-Ендоскопіст

Відгуки наших клієнтів

Нам не потрібно розповідати про себе, адже замість нас це робите ви. Ми сумніваємось, що є кращі відгуки про проктологію у Тернополі. Кожен задоволений пацієнт, це ще одна причина ставати кращими та виконувати свою роботу на 200%. Гляньте, як їх багато! Чому б і вам не стати одним з них?

Іван

30.10.2019 в 13:59

"Дуже професійні і чуйні лікарі, дякую."

Інші послуги клініки

Серйозні проблеми потребують виважених рішень. Не ризикуйте, і не переплачуйте. Зверніться із вашою проблемою до професіоналів, адже у нас не лише ефективне та безболісне лікування, а й найприємніші ціни проктології у Тернополі.

Запис на прийом проктолога

З радістю відповімо на всі ваші запитання, проконсультуємо, та порадимо оптимальний план лікування. Зв’язатися із амбулаторією можна у будь-який зручний для вас спосіб: телефон, e-mail чи мессенджер.

Записатись через месенджер: