viber
8 років досвіду

у лікуванні проктологічних хвороб

більше 4000 задоволених

і саме головне здорових клієнтів

33 сертифікати

у наших лікарів - проктологів

Запис на лікуваня

 • Термін: від 1 дні(-в)

З радістю відповімо на всі ваші запитання, проконсультуємо, та порадимо оптимальний план лікування. Зв’язатися із амбулаторією можна у будь-який зручний для вас спосіб: телефон, e-mail чи мессенджер.

Записатись через месенджер:

Видалення поліпів в прямій кишці

Колись люди вважали, що висічення поліпів в кишковику доцільно тільки коли він занадто великий, або їх утворилось дуже багато. Але в силу того, що такі новоутворення здатні трансформуватися з доброякісної природи в злоякісні, ця проблема повинна вирішуватись відразу, після діагностування та підтвердження діагнозу. Адже, судячи із статистичних даних, від 10 до 30% із 100 переродження поліпа все ж таки відбувається. Тому, в рамках профілактики раку видаляти потрібно навіть дуже маленькі новоутворення. Відгуки про видалення поліпів прямої кишки також стали одним із невичерпних доводів на користь саме видалення новоутворення.

Що собою представляє поліп, чому формується

Поліпом слід називати розростання слизової на клітинному рівні. Наріст зовні схожий на гриб має декілька різновидів:

 • Фіброзний. Складається в більшості випадків з клітин сполучної тканини. Провокуючим фактором розвитку проктологи вважають наявність хронічних запальних процесів в середині прямої кишки. Що, по природі, завжди схильні до трансформування в злоякісне новоутворення з нагноєнням.
 • Аденомазний. Нарости складаються з залістної тканини. Також перероджуються в ракову пухлину.
 • Ворсинчастий. Може бути круглої чи витягнутої форми. Має бархатисту поверхневу поверховість. Тобто весь він покритий безліччю дрібних ворсинок. Має м’яку структура, яка дуже часто піддається травмування саме в цьому і криється небезпека. Може і частіш за все перероджується в життєво-небезпечну ракову пухлину.
 • Змішаний. Може містити властивості, та особливості декількох різновидів одномоментно.
 • Дифузний. Це не один, а група грибоподібних новоутворень, сполучених в єдину систему. Тобто всі разом негативно впливають на стан здоров’я хворого. Разом живляться кров’ю – діють в тандемі.

Формування поліпів перебігає безсимптомно. В цьому і криється небезпека. Тому, кожна людина повинна приходити на прийом до проктолога, щоб своєчасно виявити скриту загрозу не тільки здров’ю, а і життю в цілому. Своєчасна діагностика, лікування та видалення поліпів прямої кишки в Тернополі – найкращий спосіб вберегти себе та рідних від фатальних наслідків.

Видалення поліпів прямої кишки ціна в Тернополі

Медикаментозно лікувати патологію – марна справа. Ліки здатні зняти тільки прояви симптомів:

 • Почуття наявності стороннього новоутворення (предмета) в середині проміжності прямої кишки.
 • Сильний больовий синдром, частіш за все в нижній області живота.
 • Кровотечі з ректального сфінктера або в складі калових мас.
 • Наявність порушень стільця будь-якого характеру: розлади у вигляді діареї чи закрепи.
 • Виділення слизу з ануса.

Ефективним, в такому випадку слід вважати лише хірургічне лікування:

 • Електрокаагуляція.
 • Трансальне відсікання.
 • Трансальна мікрохірургія.
 • Видалення лазарем.
 • Видалення частини ділянки в прямій кишці.

Про наслідки несвоєчасного звернення до лікаря тут говорити буде зайвим. Не слід гаяти час при будь-якому прояві проктологічних проблем. Адже людина не може знати, з якою недугою має справу.

Наші лікарі - наша гордість

Ми не знаємо хто з наших лікарів заслуговує найбільшої похвали, проте ми із впевненістю можемо сказати, що у нас працюють найкращі проктологи у Тернополі. Не ризикуйте своїм здоров’ям - довіртеся приватній проктологічній амбулаторії, довіртеся професіоналам!

Чернюк Назарій Геннадійович

Лікар-уролог

Зварич Олександр Богданович

Лікар-Хіруг, Проктолог

Мельник Орест Ігорович

Лікар-хірург, флеболог, лікар УЗД

Шпадик Аліна Олегівна

Лікар-проктолог

Буцкін Володимир Леонідович

Лікар-Ендоскопіст

Відгуки наших клієнтів

Нам не потрібно розповідати про себе, адже замість нас це робите ви. Ми сумніваємось, що є кращі відгуки про проктологію у Тернополі. Кожен задоволений пацієнт, це ще одна причина ставати кращими та виконувати свою роботу на 200%. Гляньте, як їх багато! Чому б і вам не стати одним з них?

Наталія

07.06.2022 в 12:52

"Клініка сподобалась. Дякую Ігорю Юрійовичу. Чудовий лікар - оглянув, все доступно пояснив. Як виявилось проблема не одна, а декілька. Було лячно- але трошки рішучості, терпіння, довіра до лікаря та дотримання усіх його рекомендацій -і все вирішено. Однозначно рекомендую, бережіть своє здоров'я та цінуйте свій час."

Світлана

05.02.2020 в 21:09
Лікуючий лікар: Шпадик Аліна Олегівна

"Дуже дякую Шпадик Аліні Олегівні та всьому персоналу за якісну допомогу. Сподобалась обстановка і професійний підхід до лікування, а також щире зацікавлення моїм здоров’ям"

Анонім

05.11.2019 в 14:18

"Рекомендую дану приватну проктологічну клініку як професіоналів своєї справи"

Інші послуги клініки

Серйозні проблеми потребують виважених рішень. Не ризикуйте, і не переплачуйте. Зверніться із вашою проблемою до професіоналів, адже у нас не лише ефективне та безболісне лікування, а й найприємніші ціни проктології у Тернополі.

Запис на прийом проктолога

З радістю відповімо на всі ваші запитання, проконсультуємо, та порадимо оптимальний план лікування. Зв’язатися із амбулаторією можна у будь-який зручний для вас спосіб: телефон, e-mail чи мессенджер.

Записатись через месенджер: