Private proctology

Відгуки наших пацієнтів

Популярні послуги
6 років досвіду

у лікуванні проктологічних хвороб

398 задоволених

і саме головне здорових клієнтів

33 сертифікати

у наших лікарів - проктологів

Відгуки наших клієнтів

Нам не потрібно розповідати про себе, адже замість нас це робите ви. Ми сумніваємось, що є кращі відгуки про проктологію у Тернополі. Кожен задоволений пацієнт, це ще одна причина ставати кращими та виконувати свою роботу на 200%. Гляньте, як їх багато! Чому б і вам не стати одним з них?

Ірина

13.01.2020 в 14:44
Лікуючий лікар: Шпадик Аліна Олегівна

"Дуже боялась перед лікуванням, але виявилось даремно, дуже трепетний та професіональний підхід, величезну подяку хочу виразити Шпадик Аліні."

Роксолана

"Професійні лікарі, прийнятні ціни, дякую велике. Вилікували мій недуг, із спокоєм можу рекомендувати."

Оксана

02.12.2019 в 13:56
Послуга: Аноскопія

"Дякую за обслідування та консультації, не пожаліла що сюди звернулась."

Анна

"Лікувала у цій проктології свою маму. Дуже вдячна всьому персоналу за уважність, дбайливе ставлення, доброту та професіоналізм. У проктології дуже чисто. Все, з ким довелося спілкуватися за ці дні від хірургів до санітарок - найвищі оцінки і щира подяка! Велике спасибі всім Вам!"

Ігор

"Дякую приватній проктології за чуйний та професіональний підхід до лікування, а особливу подяку хочу виразити Шпадик Аліні. З впевненістю можу сказати що не даремно вибрав саме цю проктологію. Дякую Вам!!!"

Анонім

"Рекомендую дану приватну проктологічну клініку як професіоналів своєї справи"

Інші послуги клініки

Серйозні проблеми потребують виважених рішень. Не ризикуйте, і не переплачуйте. Зверніться із вашою проблемою до професіоналів, адже у нас не лише ефективне та безболісне лікування, а й найприємніші ціни проктології у Тернополі.

Запис на прийом проктолога

З радістю відповімо на всі ваші запитання, проконсультуємо, та порадимо оптимальний план лікування. Зв’язатися із амбулаторією можна у будь-який зручний для вас спосіб: телефон, e-mail чи мессенджер.

Записатись через месенджер: