viber

Відгуки наших пацієнтів

Популярні послуги
8 років досвіду

у лікуванні проктологічних хвороб

Понад 4000 задоволених

і саме головне здорових клієнтів

33 сертифікати

у наших лікарів - проктологів

Відгуки наших клієнтів

Нам не потрібно розповідати про себе, адже замість нас це робите ви. Ми сумніваємось, що є кращі відгуки про проктологію у Тернополі. Кожен задоволений пацієнт, це ще одна причина ставати кращими та виконувати свою роботу на 200%. Гляньте, як їх багато! Чому б і вам не стати одним з них?

Наталія

"Клініка сподобалась. Дякую Ігорю Юрійовичу. Чудовий лікар - оглянув, все доступно пояснив. Як виявилось проблема не одна, а декілька. Було лячно- але трошки рішучості, терпіння, довіра до лікаря та дотримання усіх його рекомендацій -і все вирішено. Однозначно рекомендую, бережіть своє здоров'я та цінуйте свій час."

Тарас

22.01.2022 в 13:36
Лікуючий лікар: Шпадик Аліна Олегівна
Послуга: Відгуки

"Усе пройшло на вищому рівні, як по відношенню до пацієнта так і створенні приємної, веселої і дружньої атмосфери"

Андрій

"Все чудово. Я реально, дуже приємно вражений і самою клінікою та відношенням персоналу. В тому числі й лікаря до пацієнта. Велика подяка лікарю за професійну допомогу."

Ігор

"Скажу чесно:навіть якщо це нікому не сподобаеться.Мені 47,але ніколи я з такими проблемами я не мав справи.Тобто -перший раз.Сервіс-як у європі,відношення-супер,ціна-адекватна.Та головне-лікар та персонал хороший."

Валентина

"Дуже задоволена, що зупинила свій вибір на саме на "Приватній проктологіі"! Якщо раніше перед прийомом лікаря-проктолога потрібно було налаштовуватися безліч днів, то завдяки Аліні Олегівні все проходить комфортно, без жодних "незручних" моментів. На прийомі одразу стає зрозуміло, що потрапив в руки кваліфікованого спеціаліста. Обгрунтоване лікування, жодних лишніх призначень чи процедур! Дякую Аліні Олегівні за її професіоналізм та щиро рекомендую дану клініку!"

Ніколаєва Тетяна

16.10.2021 в 10:49
Лікуючий лікар: Шпадик Аліна Олегівна
Послуга: Відгуки

"Щиро дякую прекрасному лікарю проктологу, хірургу- Ігорю Юрійовичу Білозецькому......за його професійність і допомогу мені.

В клініку Пиватна проктологія звернулась в дуже проблемному стані після невдалої операції 4 роки тому - " дуже відомим лікарем Бу .......м "....всі ці 4 роки я не жила а страждала .Звичайно неодноразово я зверталася за допомогою до того ж "Бу.....го"... нажаль лікування було не результативним і стресовим.
Після місяця лікування ним почались серйозні ускладнення і дойшло до оперативного втручання.

В клініці Приватна проктологія працюють лікарі і персонал вищого рівня....!
Приємна , привітна і затишна атмосфера....це дуже важливо!!!
Огляд проводять безболісно і акуратно індивідуально під пацієнта....підтримують морально!!
Перед операцією навіть не хвилювалась тому що ,вся атмосфера в клініці була комфортна!!!!
Оперував Ігор Юрійович ...все пройшло на вищому рівні ..... дякую Вам за це!!!
Окремо хочу подякувати моїй феї лікарю проктологу Аліні Олегівні..яка мене веде і лікує .....в цій клініці....оболіває і підтримує мене...!!!
Тепер я точно знаю хороші , гуманні професійні лікарі Є !!!!! І вони тут!!!

Щиро дякую вам всім - я вас люблю !!!!!

P.S... Про це стидаються говорити, але цей пост я написала , для людей які опинилися в такій ситуації як я...і не знають куди звертатися за допомогою!!"

Інші послуги клініки

Серйозні проблеми потребують виважених рішень. Не ризикуйте, і не переплачуйте. Зверніться із вашою проблемою до професіоналів, адже у нас не лише ефективне та безболісне лікування, а й найприємніші ціни проктології у Тернополі.

Запис на прийом проктолога

З радістю відповімо на всі ваші запитання, проконсультуємо, та порадимо оптимальний план лікування. Зв’язатися із амбулаторією можна у будь-який зручний для вас спосіб: телефон, e-mail чи мессенджер.

Записатись через месенджер: